Yapay Çiçek

Gerçeğine en yakın yapay ürünlerle hazırlanan Yapay çiçek aranjmanları ev dekorasyonu, söz- nişan çiçeği olarak tercih edilmektedir. Yapay Aranjman uzun süre aynı formda kalması, dekoratif görünümü ile ortama değer katması, bakım istememesi gibi nedenlerden dolayı en çok tercih edilen ürünlerdendir. Yapay çiçekler gerçeğe en yakın görünümleri ile ev, iş yeri ve her türlü yaşam alanına renk katan detaylardır. 

Marmara Çiçek’te hazırlanan yapay çiçeklerin en önemli özelliği görünüş olarak canlı çiçeklerden ayırt edilememeleri ve uzun ömürlü olmalarıdır. Yapay çiçek modellerimiz başka yerde göremeyeceğiniz model ve dizaynlar olduğu için ilgi çekmektedir. Ustalarımızın tecrübe ve hayal gücünün sınırsız olması, butik yapay çiçek modelleri, yapay buket çiçek, kişiye özel yapay çiçek tasarımları için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir. 


     Hediyelik olarak, söz- nişan çiçeği olarak tercih edilen yapay çiçeklerin, aynı görselde uzun yıllar hediye ettiğiniz kişide kalması ve her gördüğünde sizi hatırlatması hoş olmaz mı? O halde Marmara Çiçek’in yapay çiçeklerinin güzelliği ile sevdiklerinizi mutlu etmelisiniz. Canlı çiçeklerden ayırt edilemeyen güzellikteki yapay çiçeklerimiz kendi mağazalarımızda çiçekçilik sanatında kendini kanıtlamış ustalarımız tarafından dizayn edilmektedir.

 

Yapay Çiçek 

 

Dekoratif cam- seramik vazo, kutu, ve değişik altyapılar içerisine dizayn edilen yapay aranjman modelleri, ağırlıklı olarak söz- nişan çiçeği olarak tercih edilmektedir. Yapay söz çiçeği, yapay nişan çiçeği en güzel ve özgün modellerde hazırlanarak tül, kurdela ve incilerle gelin gibi süslenerek sunuma hazırlanmaktadır. Deneyimli ustalarımızın hayal gücünün sınırlarını zorlayan tasarımdaki yapay çiçekler şık süsleme ile söz- nişan çiçeği olarak yıllarca evin en güzel köşesinde konumlandırılabilir. 

 

Sarkan Yapay Çiçek

 

Ev veya iş yerlerinin dekorasyonunda çiçeklerin pozitif enerjisi büyüktür. Yaşam alanlarına doğanın güzelliğini katan yapay çiçeklerin yıllar boyu kalıcı olması en çok tercih sebepleri arasındadır. Günümüzde o kadar güzel yapay çiçek modelleri üretiliyor ki gerçek çiçekten ayırt etmek imkansız. Gerisi bu malzemelerle harika tasarımlar yapmaya kalıyor. Yapay çiçek yapımı esnasında kullanılan yapay çiçek malzemelerinin kalitesi bu nedenle çok önemlidir. Sarkan yapay çiçekler yaşam alanlarına doğal güzellik katıyor. Bu nedenle sarkık yapay çiçek tasarımlarını masadan, sehpadan, yüksek alanlardan sarkıtarak dekorasyonunuza renk, güzel dokunuşlar katabilirsiniz.

 

Vazoda Yapay Çiçek

 

İthal ve gerçek gibi görünen yapay çiçeklerle hazırlanan aranjmanlar söz nişan çiçeği olarak tercih edilmekte. Söz nişan masa süslemesinde vazolu yapay çiçekler sıklıkla tercih edilmekte. Saksıda, vazoda, kutuda yapay çiçek tasarımı istediğiniz renk ve modellerde kişiye özel olarak da hazırlanmaktadır. Son zamanlarda popüler olan Yapay Kutulu Çiçek, Kutuda Yapay Çiçek söz- nişan çiçeği olarak en çok istenen modellerimizdendir. Dekoratif seramik, cam vazo içerisine özenle tanzim edilen yapay çiçek modellerini şık bir şekilde süsleyerek gelin evine götürmek üzere özenle süslemekteyiz.

 

Yapay Çiçek Süsleme

 

Özel tasarım yapay çiçek modellerimizi tüllerle ve çiçeklere uygun renklerde kurdelalar, incilerle süsleyerek sunuma hazırlıyoruz.  Yapay çiçek süslemeleri özenle yapılarak söz- nişan çiçeği ve her türlü özel gün için tercih edilecek en kalıcı hediye seçeneklerimizin başında geliyor. Yapay söz- nişan çiçeği modellerimizi buradan inceleyebilirsiniz. 

 

Yapay Çiçek Fiyatları

 

Yapay çiçek alırken ucuz olsun diye düşünmeyin. Bir ömür kullanılacak olan, gelin evine gururla söz- nişan çiçeği olarak götürülecek olan yapay çiçeklerin kaliteli, modeli güzel ve dikkat çekici olmasını dikkate alın. Marmara Çiçek olarak herkesi bütçesine uygun fiyat aralığında yapay çiçek tasarımlarımız bulunmaktadır. Sizin tercih ettiğiniz modelde ve bütçe aralığında da yapay çiçek tasarımı yapılmaktadır. Kişiye özel siparişlerde yapay çiçek modelimiz hazırlandıktan sonra size fotoğrafını gönderilmektedir. Bu sayede sevdiğinize gidecek çiçeği daha önceden görme imkanı bulabilirsiniz. İstanbul içi siparişlerinizde teslimat kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişleriniz ise kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. 

 

Yapay Çiçek, Yapay Çiçekler, Yapma Çiçekler, Dekoratif Çiçek, Dekoratif Çiçekler, Yapma Çiçek, Yapay Çiçek Vazolu, Söz Çiçeği Yapay, Nişan Çiçeği Yapay, Yapay Çiçek Modelleri, Yapma Çiçek Modeli, Yapay Çiçek Fiyatları, Ucuz Yapay Çiçekler, Çiçek Modelleri, Yapay Çiçek Malzemesi, Yapay Çiçek Malzemesi, Yapay Buket Çiçek, Nişan Çiçeği Yapay, Söz Çiçeği Yapay, Yapay Kutulu Çiçek, Kutuda Yapay Çiçek