Yapay Çiçek

Yapay çiçek aranjmanları, gerçeğe en yakın görünümleri ile ev, iş yeri ve her türlü yaşam alanına renk katan detaylardır. Marmara Çiçek’te bulunan yapay çiçeklerin en önemli özelliği görünüş olarak canlı çiçeklerden ayırt edilememeleri ve uzun ömürlü olmalarıdır. Harika görünen bir çiçeğin aynı şekilde senelerce hediye ettiğiniz kişide kalması ve her gördüğünde sizi hatırlatması hoş olmaz mı? O halde Marmara Çiçek’in yapay çiçeklerinin güzelliği ile sevdiklerinizi mutlu etmelisiniz. Canlı çiçeklerden ayırt edilemeyen güzellikteki yapay çiçeklerimiz kendi mağazalarımızda çiçekçilik sanatında kendini kanıtlamış ustalarımız tarafından dizayn edilmektedir.

 

Yapay Çiçek Aranjman

 

Söz- nişan çiçeği olarak tercih edilebilecek en güzel ve özgün modellerde yapay çiçek aranjmanlarını sadece Marmara Çiçek’te bulabilirsiniz. Deneyimli ustalarımızın hayal gücünde sınır tanımayan özgün modellerde hazırladıkları yapay çiçek tasarımları özenle hazırlanarak, şık bir şekilde süslenerek söz- nişan çiçeği olarak sunulabilir. Yıllar boyu evin en nadide köşesini süsleyen yapay çiçek tasarımları, başka yerde göremeyeceğiniz güzelliğiyle evinizi renklendirecektir.

 

Sarkan Yapay Çiçek

 

Ev veya iş yerlerinin dekorasyonunda çiçeklerin katkısı yadsınamaz. Yaşadığınız yere doğanın güzelliğini katan çiçeklerin yıllar boyu kalıcı olması da ayrı bir güzel. Sarkan yapay çiçekler yaşam alanlarına doğal güzelliği yansıtıyor. Bu nedenle sarkık yapay çiçek tasarımlarını masadan, sehpadan, yüksek alanlardan sarkıtarak dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz.

 

Vazoda Yapay Çiçek

 

İthal ve gerçek gibi görünen yapay çiçeklerle hazırlanan aranjmanlar söz nişan çiçeği olarak tercih edilmekte. Söz nişan masa süslemesinde vazolu yapay çiçekler sıklıkla tercih edilmekte. Dekoratif seramik, cam vazo içerisine özenle tanzim edilen yapay çiçek modellerini şık bir şekilde süsleyerek gelin evine götürmek üzere özenle süslemekteyiz.

 

Yapay Çiçek Süsleme

 

Özel tasarım yapay çiçek modellerimizi tüllerle ve çiçeklere uygun renklerde kurdelalar, incilerle süsleyerek sunuma hazırlıyoruz.  Yapay çiçek süslemeleri özenle yapılarak söz- nişan çiçeği ve her türlü özel gün için tercih edilecek en kalıcı hediye seçeneklerimizin başında geliyor.

 

Yapay Çiçek Fiyatları

 

Marmara Çiçek olarak herkesi bütçesine uygun fiyat aralığında yapay çiçek tasarımlarımız bulunmaktadır. Sizin tercih ettiğiniz modelde ve bütçe aralığında da yapay çiçek tasarımı yapılmaktadır. İstendiğinde yapay çiçek modelimiz hazırlandıktan sonra size fotoğrafını gönderilmektedir. Bu sayede sevdiğinize gidecek çiçeği daha önceden görme imkanına kavuşmuş olmaktasınız. İstanbul içi siparişlerinizde teslimat kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. İstanbul dışı siparişleriniz ise kargo ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. 

 

Yapay Çiçek, Yapay Çiçekler, Yapma Çiçekler, Dekoratif Çiçek, Dekoratif Çiçekler, Yapma Çiçek, Yapay Çiçek Vazolu, Söz Çiçeği Yapay, Nişan Çiçeği Yapay, Yapay Çiçek Modelleri, Yapma Çiçek Modeli, Yapay Çiçek Fiyatları, Ucuz Yapay Çiçekler, Çiçek Modelleri, Yapay Çiçek Malzemesi