Cenaze Çelengi

Doğum kadar ölüm de hayatın kabullenmesi zor ve acılı gerçeklerindendir. Sevdiklerimizin, eş, dost ve akrabalarımızın cenaze törenlerinde onları çiçeklerle uğurlamak da görevlerimiz arasında. Taziye ve başsağlığı dilek ve temennileriniz en güzel şekilde iletmek için cenaze çiçek modellerimizi tercih edebilirsiniz. Cenaze çelenk modellerinden beğendiğinizi, üzerinde sahıs, kurum veya firma adı yazılı olacak şekilde dilediğiniz adrese teslimat yapmaktayız. 

Cenaze Çelengi Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizi çiçeklerle ve iyi temennilerle uğurlamak, yakınlarına taziye dileklerinizi iletmek için cenazeye çiçek göndermek adettendir. Cenaze çelengi.

Cenaze Çelengine Ne Yazılır?

Simit, tabut üstü çelenk, cenaze çelenk üzerine sadece şahıs, firma veya kurum adı yazılabilir. Çelenk üzeri bant kısmına ''Unutmayacağız'', ''Evlatların, Torunların, Pamuğun'' gibi kişisel dilekler ve hitaplar da eklenebilir. Klasik cenaze çelenk yazısı ''Başınız Sağolsun'' şahıs, firma adı altına en çok eklenen taziye cümlesidir. Cenaze Çiçeğinin üzerine sizi en iyi temsil edecek şahıs isim ya da firmanızın logosunu ekleyebiliyoruz. Arzunuza göre göndereceğiniz cenaze çelengi fotoğrafını whatsaptan size gönderiyoruz. 

Cenaze Çelenk Yazıları

Yakınlarınızın cenazesi, sevdiklerinizin yakınları vefat ettiğinde mutlu günlerinde çiçeklerle yanlarında olduğunuzu nasıl hissettiriyorsanız, acılı günlerinde de duyguların en iyi temsilcisi çiçeklerdir. En çok talep edilen cenaze çelenk yazısı firma veya kendi adınızın altına ''Başınız Sağolsun, Unutmayacağız, Acımız Büyük'' gibi cümleler olarak sıralanmaktadır.

Siyah Çelenk- Ferforje Çelenk

Acıyı en iyi anlatan siyah, cenaze çelengi modellerinde de kullanılabilir. Ancak siyah çiçek olmadığı için Cenaze çelenk yazıları daima siyak renkte baskı ile yazılmaktadır. Cenaze çelenk ayaklarına da siyah elyaf olacak şekilde çelenk modelleri hazırlanmaktadır. Ferforje cenaze çelenk modelleri de daha ihtişamlı ve dikkat çekici olmaktadır.

Çelenk Modelleri

Çelenk Nedir? diye merak edenler yuvarlak zemin üzerine canlı ve taze çiçeklerin tanzim edildiği, yaklaşık 170-180 boyunda çiçek sunumudur. Cenaze çelenk modelleri çoğunlukla aynı şekilde olup, kullanılan renk ve çiçekler değişiklik göstermektedir. Ayrıca tabut üstü simit, tabut çiçeği, Pano cenaze çelengi, Kalp şeklinde cenaze çiçeği gibi sıradışı modeller de modellerimiz arasındadır.

Çelenk Resmi

Mağazamızda özenle taze çiçeklerle hazırlanan cenaze çelenk modelleri resmi ürün çıkmadan sizinle whatsapp üzerinden paylaşılmaktadır. Cenaze çelengi teslim edilen cami, cem evi, salon, mezarlık gibi alanlarda da teslim edilen yerde görsel alınarak sizinle paylaşılacaktır. Cenaze çelengi teslimatları kendi elemanlarımız tarafından özel araçlarımızla hızlı şekilde yapılmaktadır. Marmara Çiçek olarak şehirlerarası cenaze çelenk gönderimi yapmaktayız. Cenaze çelenk siparişlerinizi web sayfamızdan online olarak iletebilirsiniz.

Cenaze Çelenk Fiyatları

Marmara Çiçek olarak web sayfamızda cenaze çelenk modelleri ve cenaze çelenk fiyatlarını sizler için sıraladık.

Cenaze Çelenk Modelleri, Cenaze Çelenk Sipariş, Cenaze Çelengi Siparişi, Cenaze Çelengi Yazısı, Cenaze Çelengi Siparişi, Cenaze Simiti, Tabut Üstü Çiçek, Tabut Çiçeği