İsteme Çikolatası

En güzel ve anlamlı Atasözlerimizin başında “Tatlı yiyelim tatlı konuşalım” gelir. Gerçekten de tatlı, özellikle de çikolatanın mutluluk hormonunu arttırdığı bilinmekte. Bu nedenle melatonin seviyesini arttıran, pozitif duygular yaşatan çikolata özel günlerde de tercih edilen en güzel hediyelik olarak adetlerimiz arasında yer almaktadır. O halde sevdikleriniz ile daima tatlı konuşmak, güzel duygularınızı paylaşmak istiyorsanız gönderdiğiniz çiçeğe eşlik edebilecek en güzel şey Marmara Çiçek’ten tatlı mı tatlı, leziz mi leziz çikolata modelleridir. Yılların tecrübesi ile markalaşmış, kaliteli ve lezzetli Melodi çikolataların bayisi olarak özel günleriniz için de gönül rahatlığı ile Kutulu, paketli, isteme, söz- nişan çikolatası modellerimizden seçebilirsiniz. İster çiçek yanında ekstra olarak, isterseniz de söz- nişan çikolatası olarak en güzel modeller, en taze çikolatalarla, çiçeğinizle kombin oluşturacak şekilde hazırlanır.

İsteme Çikolatası

Yuva kurmak için yola çıkan damat ve ailesi gelin evine giderken çiçek ve çikolata götürmesi en güzel adetlerimiz arasındadır. Kız isteme töreni için güzel çiçeklerimiz yanında, en güzel ve en leziz çikolata tepsisi modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Gelin adayını istemeye giderken çiçeğe eşlik eden çikolata götürülmesi ağız tadı, ve hayırlı başlangıçlar için gelenek haline gelmiştir. Marmara Çiçek olarak isteme çiçeği ve isteme çikolatası uyumlu olarak sunuma hazırlanmaktadır.

Söz Çikolatası

Yeni başlangıçlara adım atan gençler için söz çiçeği ve çikolatasını birbiri ile uyumlu olarak en şık şekilde hazırlamaktayız. Söz çikolatasını şık bir şekilde hazırlayıp istediğiniz zaman aralığında teslimat yapmaktayız. En özel gününüzde hayal kırıklığı yaşamamak için yılların deneyimi ile işinde uzman kadromuz tarafından hazırlanan söz çiçeği, söz tepsisi, söz- nişan çikolatası modeli hazırlandığında Whatsapp üzerinden görsel paylaşılarak gönderilmektedir. Çikolata tepsi süslemesi ve çiçek süslemesi birbiri ile uyumlu olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Nişan Çikolatası

Tepsi, cam, tabak, gondol gibi farklı altyapılar üzerine nişan çikolata tepsisi hazırlanmaktadır. Nişan tepsisi modelleri içerisinde leziz Melodi çikolataların tercih ettiğiniz modeli kullanılmaktadır. Nişan çikolatası, drajeler özenle nişan tepsisine dizilerek canlı veya yapay çiçekler ve kurdelalarla süsleme yapılmaktadır. Nişan çiçeği ve nişan çikolatası en güzel uyumlu yansıtacak şekilde hazırlanmaktadır.

Nişan Çikolatası Tepsisi

Evliliğe adım atan gençlerin en çok araştırdığı konuların başında çikolata tepsi modelleri geliyor. Söz- nişan çikolata tepsi modeli arayan gençlerin beğenisine sunduğumuz zengin ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Gümüş kaplama, dore desenli, metalik renklerde çeşitli boyutlarda tepsiler, gondol, cam meyvelik, şekerlik ve dekoratif tabak içerisine lezzeti garantili Melodi marka çikolata modelleri kullanmaktayız. Söz- nişan tepsisi için sipariş verdiğiniz çikolatalar son derece taze ve hijyenik olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Mağazamızda her zevke ve bütçeye uygun şekilde ürün yelpazesi son derece geniştir. Sizin tercihinize göre farklı kutu ve tepsilerde çikolatalar dizayn edilebilmektedir. Söz Tepsisi, Nişan Tepsisi, Nişan Çikolata Gondolu bulunmaktadır. Nişan Çikolata tepsisi süsleme olarak isteme çiçeği ile kombin oluşturacak şekilde şık süsleme yapılmaktadır. Canlı çiçeklerle süsleme olduğu gibi, yapay çiçeklerle de nişan tepsisi süslemesi özenli bir şekilde yapılmaktadır.

Söz Çikolata Tepsisi Gondol

Söz - nişan çikolata tepsisi, tabağı ve gondol gibi zengin çeşitlerimizden seçimini yapabilirsiniz. Nişan çikolata tepsisi tören sonrasında evinizde yıllarca kullanılacaktır. İtalyan cam çikolata tabağı, uyumlu vazolarla da kombin oluşturmaktadır. Bu nedenle söz çikolatası tepsi modelini seçerken evin dekorasyonuna uyumlu olması detayını da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Moda Nişan Çikolatası

Evlilik hazırlıkları yapan gençler modayı yakından takip etmekteler. Söz nişan tepsisi, gondol tercihinde de yılın modası gençlerin tercihini etkilemektedir. İtalyan cam tabaklar, meyve tabağı olarak kullanılabilecek şekerlikler ev dekorasyonunda da kullanılacak objeler bu yılın modasında yerini alıyor. 2022 Söz- nişan tepsi modası özellikle canlı çiçeklerle yapılan modelleri içermektedir. Bunun yanında kurutulmuş bitkiler garnitür olarak yapay çiçeklerle uyumlu süslemeler de gençlerin tercihleri arasında.

Nişan Çikolatası Gondol

En çok beğenilen nişan çikolatası gondol modelleri olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Gümüş kaplama gondol modeli biraz demode olmakla beraber, yeni nesi tercihi cam gondol modelleridir. Çok şık cam gondol modellerimiz lezzetli çikolatalarla hazırlanarak, şık süsleme ile gelin evine gönderilmek üzere hazırlanmaktadır. Nişan gondol modelleri görsellerini web sayfamızdan beğenebilirsiniz, dilerseniz sizinle görseli ürün hazırlanmasının her aşamasında paylaşılmaktadır.

İsteme Çiçeği Cam Kutu

Yeni trend cam kapaklı sandık içerisinde söz- nişan isteme çikolatası modelleri oldukça ilgi görmektedir. Sorasında, takı kutusu olarak kullanılan kapaklı cam kutu içerisinde leziz çikolatalar özenle hazırlanarak canlı ya da yapay çiçeklerle süsleme yapılarak sunuma hazırlanmaktadır. Sandıkta isteme, söz, nişan çikolatası içerisinde nefis Melodi marka çikolata ile çiçek ile uyumlu süsleme yapılarak şık bir şekilde sunulmaktadır. Cam kutu isteme çikolatası arzuya göre gelin- damat adı yazılı olarak hazırlanmaktadır. Cam tabak üzerine isim yazılı olarak, arzuya göre çikolata üzerine de gelin- damat adlarıyla yazılı olarak özenle hazırlanmaktadır.

İsteme Çikolatası Yazılı

Söz- nişan veya isteme çikolatasında yeni moda gelin damat isimlerinin yazılı olarak hazırlanan modeller. Kapaklı cam sandık üzerine gelin damat adı yazılı olarak hazırlanan isteme çikolatası modelleri en çok ilgi gören modellerin başında gelmekte. İsteme çikolatası, söz- nişan çikolatası isim yazılı olarak özenle hazırlanarak süslenmektedir. Gelin damat isim yazılı isteme çikolatası modelleri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Söz- Nişan Çikolatası Fiyatları

Evlilik hazırlığı yapan çiftler ve aileler için ürün güzelliği kadar fiyatlar da çok önemlidir. Mağazamızda herkese ve her keseye göre söz- nişan çikolatası hazırlanmaktadır. Söz- nişan tepsisi fiyatı, içerisine yerleştirilecek çikolata miktarı fiyatı belirleyen etmenlerdir. Tepsi büyüklüğüne göre çikolata miktarı değişmektedir. Ucuz söz nişan tepsisi, söz- nişan çikolatası arayan çiftler için de alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Nişan Çikolata, Nişan Çikolatası, Söz Çikolatası, Çikolata Çiçek, Söze Çikolata, Çikolata Tepsisi, Çikolata Gönder, Çikolata Siparişi, Çikolata Çiçek, Nişan Çikolatası, Söz Çikolatası, Kız İsteme Çikolatası, Nişan Çikolata Tepsisi, Söz Çikolata Tepsisi, Kız İsteme Çikolatası Tepsisi. Eminönü Çikolata Tepsisi, Nişan Çikolatası Gondol, Gondol Modelleri, Cam Kutu Nişan Çiçeği, Cam Kuru İsteme Çikolatası, Sandıkta Nişan Çikolatası, Sandıkta Söz Çikolatası, Sandıkta İsteme Çikolatası 
Özel günlerinizde online olarak Çikolata ve Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Güvenli Site


  • Kız istemeye hangi çikolata?
  • Yazılı İsteme Çikolatası
  • İsteme Çikolatası
  • Nişan Çikolatası
  • Söz Çikolatası
  • Söz, Nişan Çikolatası Tepsisi