Kutuda Çiçekler

Kare, silindir, yuvarlak kutu içerisinde canlı ve yapay çiçeklerle hazırlanan özel tasarım çiçekler en değerli hediye seçeneklerindendir. Sevdiklerinizi butik ve farklı çiçek tanzimi ile mutlu etmek isterseniz yeni trend kutuda güller konusunda Marmara Çiçek olarak iddialıyız. Söz- nişan veya her türlü özel günlerde sevdiklerinize farklı konseptlerde kutuda aranjman ile mutluluk aktarmak için yeni hediye seçeneği kutuda gülleri tercih edebilirsiniz. Çeşitli renk ve modellerde farklı dizaynlarda hazırlanan kutuda güllerle sevdiğinizi şımartabilirsiniz. Rengarenk ve değişik ebatta kutuların içerisine dalından yeni koparılan ağırlıklı olarak güller ve farklı çiçeklerin tanzim edildiği aranjmanları sevgiliye ya da sevdiğiniz kişilere en güzel hediye olacaktır. Kutuda canlı ithal güllerle sevdiğinizin adının baş harfini de yazdırarak onu onurlandırabilirsiniz.

 

Premium Kutuda Çiçek

 

Karton ve şeffaf görünümlü Premium kutu içerisinde gül tanzimi en çok ilgi gören modellerimiz arasında yer alıyor. Siyah Premium kutuda tasarım çiçekler canlı veya yapay olarak hazırlanabilir. Kalıcı ve kullanışlı olması için yapay güllerle hazırlanan kutuda şık tasarımlarımızı da inceleyerek en beğendiğiniz modeli sevdiklerinize sunmak üzere sipariş verebilirsiniz.

 

Premium Kutuda Gül

 

Güllerin en şeffaf ve en güzel sunumu Premium kutu içerisinde oluyor. Canlı, diri ve taze güller, solmayan güller ve gerçek gibi görünen yapay güller Premium kutuda şık tasarımlarla sevdiklerinize sunulmak üzere özenle hazırlanıyor. Premium kutuda 9’lu kırmızı gül, Premium kutuda 12’li kırmızı gül her kadının bayılacağı modellerimiz arasında yer alıyor.  

 

Kutuda Çiçek Modelleri

 

Marmara Çiçek olarak sizler ve sevdikleriniz için çeşitli kutuda çiçek modellerimiz bulunmakta. Kalpli kutuda güller, sandıkta güller, kadife kutuda güller, gülle baş harf en popüler modellerimizdendir.

 

Kutuda Baş Harfler

 

Evlilik teklifi, söz- nişan çiçeği olarak en güzel jest kutuda sevgilinin baş harfini yazdırma. Sevdiğinizin adını gülle yazma, kutuda baş harf, kutuda gül aranjman tercihlerinizde Marmara çiçek olarak iddialıyız. Kırmızı beyaz çiçeklerle adının baş harfi yazan kutu hediyesi ile sevgilinizi şımartabilirsiniz.

 

Kutuda Çiçek Bakımı

 

Kutu çiçek aranjmanlarının daha uzun süre canlı kalması için 2-3 gün aralıklarla üzerine su takviyesi yapılması iyi olacaktır. Ancak kutuda yapay çiçek aranjmanları yıllarca dayanıklı ve kalıcı, bakım gerektirmeyen hediyelerdir.

 

Kutuda Güller Fiyatları

 

Marmara Çiçek web sayfamızda her kese, her keseye uygun fiyatlarda kutuda çiçekler, kutuda gül tasarım fiyat ve modellerimizi bulabilirsiniz. Ayrıca sizin özel tercih ve bütçenize göre de kutu çiçek tasarımı yapılmaktadır. Kişiye özel tasarımlar, butik kutuda gül modelleri siparişlerinizi seri ve güvenilir bir şekilde adresinize ulaştırmaktayız.

Kutuda Güller, Kutuda Gül Modelleri, Kutuda Çiçekler, Kutuda Aranjman, İsteme Çiçeği Kutulu, Nişan Çiçeği Kutulu, Kutuda İsim Yazma, Kutuda Baş Harf, Kutuda Çiçek Solar mı, Kutuda Çiçek Bakımı