Canlı Çiçek Ürünleri
Yapay Çiçek Ürünleri
İndirimli Ürünleri
Kargolanabilir

Gelin Çiçekleri

İnsanın hayatındaki en anlamlı günlerden birisi düğün günüdür. Genç kızların uzun yıllar hayallerini süsleyen düğünde, peri kızı gibi özel bir gelinlik içerisinde olmak isterler. Marmara Çiçek olarak gelinler için şıklıklarını tamamlayacak özel gelin buketi ve gelin çiçeği modelleri hazırladık. Düğün gününün en özel karelerinde şık tasarımlarda hazırladığımız gelin çiçeği modelleri ile kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz. Gelinlerin en güzel düğün fotoğraflarında Marmara Çiçek farkıyla tasarlanan buketlerimizle fark yaratıyoruz. 

Gelin Çiçeği Modelleri 

Her genç kızın hayallerini süsleyen gelin çiçeği model mutlaka vardır. Evlenecek genç kızlar gelin buket modeli araştırmasında yılın modasını takip etmektedir. Bu yılın gelin buketi modasında canlı olarak gelin ayakkabısı, gelin tacı veya aksesuarları ile aynı renkler tercih edilmekte. Moda dünyası gelin çiçeği modellerinde 2020 için hazırlıklarını tamamladı. 2020 gelin buket modellerinde kış aylarında sonbahar renkleri kulanılmakta. Bahara doğru ile pembe- beyaz tonlarda gelin çiçekleri görülmeye başlanacak. Yapay gelin buketi modelleri de 2020 yılının vazgeçilmezleri arasında görülmeye devam edecek. Yeni sezon gelin el çiçeği ve aksesuarlarında mor tonları ağırlıklı olarak yer almaya devam ediyor. Canlısından ayırt edilemeyecek kadar doğal yapay çiçekler, kuru çiçekler ve objeler ile dizayn edilen gelin buketi modellerimizle 2020 yılında da karşınızdayız. 

Kuru Gelin Çiçeği

Gelin Çiçeği modası 2019 yılında kuru çiçekler, soft renkler yer alıyor. Yapay ve kurutulmuş bitkilerle dizayn" edilen gelin çiçeklerine gelin tacı, damat yaka çiçeği de eşlik ediyor.  Kuru gelin çiçeği, veya yapay gelin çiçekleri fotoğraf çekimi ve düğünde iki farklı buket almaya gerek kalmadığı için tercih edilmekte. Ayrıca şehir dışına yolculuk yapacaklar da yapay gelin çiçeklerini tercih etmekte. 

Gelin Çiçeği Canlı

Canlı ve taze ithal çiçeklerle hazırlanan çok şık gelin çiçekleri ile düğün gününde tüm gözler üzerinizde olacak. Özellikle gelin çiçeklerinde vazgeçilmez olan şakayık, güller, anastasya, orkide çiçekleri tercih edilmekte. Doğal görünümlü, bahçeden derlenmiş gibi canlı gelin çiçeği ile en güzel gelin siz olacaksınız. İstediğiniz renk ve çiçeklerle, size özel gelin çiçeği dizaynı da yapılmaktadır.

Ucuz Gelin Çiçeği

Gelin el çiçeği fiyatları kullanılacak çiçek ve ürünlere göre değişmektedir. Özellikle bazı gelinler atmalık olarak ucuz gelin çiçeği tercih etmekte. Bu durumda gelin çiçeği ile aynı renk tonlarında farklı çiçeklerle, veya aynı çiçeklerin daha küçük boyutunda ucuz gelin buketi hazırlanmaktadır.

Gelin Çiçeği Fiyatları

Gelin- damatların gelin el çiçeği modeli kadar fiyatları konusunda da en büyük destekçisi olmaktayız. Gelin El Çiçeği içerisinde kullanılacak ürünlere göre fiyatları değişmektedir. Şakayık çiçekleri ve ithal güllerle hazırlanan gelin çiçeği fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olsa da hayattaki en özel gün için tercih etmeye değerdir. Mağazamızda gelin el buketi fiyatları konusunda da herkese ve her zevke uygun alternatifler bulunuyor. Şık tasarımlı gelin buketi fiyatı kullanılan çiçeklere ve modele göre değişebilir. Gelinlerin hayallerini süsleyen gelin çiçeği yanında damat yaka çiçeği de hediye olarak sunuluyor. 

Gelin Çiçeği Canlı, Gelin Çiçeği Yapay, Gelin Çiçeği Kuru, Ucuz Gelin Çiçeği, Atmalık Gelin Çiçeği