Gelin Çiçekleri

Gelin çiçeği gelinliğin en önemli aksesuarı ve tamamlayıcısıdır.Gelin el çiçeği gelinin ve gelinliğin güzelliğini ön plana çıkaran aksesuardır. İnsanın hayatındaki en anlamlı günlerden birisi elbetteki düğün günüdür. İnsanın hayatında kaç tane böyle özel gün olabilir ki. Genç kızların uzun yıllar hayallerini süsleyen düğünde, peri kızı gibi özel bir gelinlik içerisinde olmak isterler. Marmara Çiçek olarak gelinler için şıklıklarını tamamlayacak özel gelin buketi ve gelin çiçeği modelleri hazırladık. Düğün gününün en özel karelerinde canlı ve yapay- kuru çiçeklerle dizayn edilen şık tasarımlarda hazırladığımız gelin çiçeği modelleri ile kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz. Gelinlerin en güzel düğün fotoğraflarında Marmara Çiçek farkıyla tasarlanan gelin el çiçeği modellerimizle fark yaratıyoruz. 

Gelin Çiçeği Modelleri 

Mutluluğa ve yeni başlangıçlara adım atmaya hazırlanan her genç kızın hayallerini süsleyen gelin çiçeği modeli mutlaka vardır. Evlenmek üzere olan genç kızlar, gelin buket modeli araştırmasında yılın modasını takip etmektedir. Moda dünyasında her yıl gelin buketi modellerinde yenilikler yapılmaktadır. Bu yılın gelin buketi modasında canlı gelin buketi, damat yaka çiçeği ve gelin taçları ilk sıralarda gelmekte. Ayrıca gelin ayakkabısı ve aksesuarları ile aynı renkte gelin çiçekleri tercih edilmekte. Örneğin pudra tonlarında el çiçeği ile pudra ayakkabı, mor gelin el çiçeği ile mor ayakkabı bu yıl en fazla ilgi çeken detaylar arasında yer almakta.  Ünlülerin gelin çiçeği modelleri de genç kızların tercihlerini belirlemekte. Moda dünyası gelin çiçeği modellerinde 2021 için hazırlıklarını tamamladı. 2021 gelin buket modellerinde kış aylarında sonbahar renkleri kullanılmaktaydı. Baharın gelmesiyle birlikte ise pudra, pembe- beyaz tonlarda gelin çiçekleri daha fazla tercih edilmekte. Çiçek olarak en çok aranan Şakayık gelin buketi olmakta. Pembe beyaz veya her iki rengin birlikte kullanıldığı şakayık gelin buketi her gelinin hayal ettiği güzelliği ile dikkat çekmekte. 

Yapay Gelin Çiçekleri

Gelin buketinin farklı günlerde kullanılması, fotoğraf çekiminin düğün öncesi veya sonrasında yapılması, şehir dışında düğün yapılması durumunda ise yapay çiçekli gelin buketi tercih ediliyor. Kuru gelin çiçeği, veya yapay gelin çiçekleri fotoğraf çekimi ve düğünde iki farklı buket almaya gerek kalmadığı için avantajlı görülmüyor. 2021 yılının vazgeçilmezleri arasında yine yapay gelin çiçekleri görülmeye devam edecek. Yeni sezon gelin el çiçeği ve aksesuarlarında pembe, pudra, beyaz ve mor tonları yine ilk sıralarda yer alıyor. Gerçeğe en yakın kaliteli, doğal görünümlü yapay çiçekler, kuru çiçekler ile dizayn edilen gelin buketi modellerimizle 2021 yılında da karşınızdayız. Islak lale gelin çiçeği her yıl olduğu gibi 2021 yılında da en çok arananlar listesinde yerini koruyacak. Beyaz ıslak lale gelin çiçeği bembeyaz gelinlikle çok şık görünüm sağlıyor. 

Kuru Gelin Çiçeği

Gelin Çiçeği modası 2021 yılında canlı bitkilerin kurutulması ile elde edilen kuru çiçekler, soft renkler yer alıyor. Yapay ve kurutulmuş bitkilerle dizayn edilen gelin çiçeklerine gelin tacı, damat yaka çiçeği de eşlik ediyor.  

Gelin Çiçeği Canlı

Canlı ve taze ithal çiçeklerle hazırlanan çok şık gelin çiçekleri ile düğün gününde tüm gözler üzerinizde olacak. Özellikle gelin çiçeklerinde vazgeçilmez olan şakayık, güller, anastasya, orkide çiçekleri tercih edilmekte. Doğal görünümlü, bahçeden derlenmiş gibi canlı gelin çiçeği ile en güzel gelin siz olacaksınız. İstediğiniz renk ve çiçeklerle, size özel gelin çiçeği dizaynı da yapılmaktadır.

Ucuz Gelin Çiçeği

Gelin el çiçeği fiyatları kullanılacak çiçek ve ürünlere göre değişmektedir. Özellikle bazı gelinler atmalık olarak ucuz gelin çiçeği tercih etmekte. Bu durumda gelin çiçeği ile aynı renk tonlarında farklı çiçeklerle, veya aynı çiçeklerin daha küçük boyutunda ucuz gelin buketi hazırlanmaktadır. Atmalık gelin çiçeği ise asıl çiçeğin boyutundan daha küçük olarak hazırlanmaktadır. 

Gelin Çiçeği Fiyatları

Gelin ve damat adayları en çok gelin buketi modelleri ve fiyatları konusunda araştırma yapmakta. Gelin- damatların gelin el çiçeği modeli kadar fiyatları konusunda da en büyük destekçisi olmaktayız. Gelin El Çiçeği içerisinde kullanılacak ürünlere göre fiyatları değişmektedir. Şakayık çiçekleri ve ithal güllerle hazırlanan gelin çiçeği fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olsa da hayattaki en özel gün için tercih etmeye değerdir. Mağazamızda gelin el buketi fiyatları konusunda da herkese ve her zevke uygun alternatifler bulunuyor. Şık tasarımlı gelin buketi fiyatı kullanılan çiçeklere ve modele göre değişebilir. Gelinlerin hayallerini süsleyen gelin çiçeği yanında damat yaka çiçeği de hediye olarak sunuluyor. 

Gelin Çiçeği Canlı, Gelin Çiçeği Yapay, Gelin Çiçeği Kuru, Ucuz Gelin Çiçeği, Atmalık Gelin Çiçeği, Gelin Çiçeği Pinterest, 2. El Gelin Çiçeği, Şakayık Gelin Çiçeği, Islak Lale Gelin Çiçeği, Ünlülerin Gelin Çiçeği, Gelin Çiçekleri, Ünlülerin Gelin Buketi, Islak Lale Gelin Buketi