Saksı Çiçekleri

Saksı Çiçek Çeşitleri
Çiçekler hayatı güzelleştiren en güzel varlıklardır. Bahçede, balkonda, evde, iş yerinde çiçekler hayatımızı renklendirmektedir. Günümüzde stresli yaşam koşulları, çalışma hayatının stresi, pandemi, yasaklar yüzünden bir çok insan doğadan uzaklaşmış ve yeşile hasret yaşamaktadır. Çiçeklerin pozitif enerjisini yaşam alanlarına yansıtmak isteyen çiçek severler saksı çiçekleri ile kendilerini doğada gibi hissetmektedir.  Saksı çiçekleri güzel görünüşleri, bulunduğu ortama kattıkları değer ve bakımı ile ilgilenirken doğal terapi etkisi yaratmaları nedeniyle kadın- erkek herkesin gözdesi olarak tercih edilmektedir. Saksı çiçekleri  özel ilgi göstererek bakıp büyütüldüğü için hobi olarak tercih edilmektedir. 

Biz de Marmara Çiçek olarak siz çiçekseverlere kalıcı, dayanıklı saksı çiçekleri sunarak doğaya olan özleminizi gidermeniz için zengin çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. 

Saksı Çiçek İsimleri

Saksıda yetiştirilecek çiçekler iç mekan ve balkon- bahçe çiçekleri olarak sınıflandırılmaktadır. Saksı çiçekleri hangileridir, diye soranlara öncelikle çiçeğin hangi ortamda yetiştirileceğini sorarak çiçek önerebiliriz. Ev saksı bitkileri çeşitleri yani iç mekan bitki çeşitleri olarak çok farklı modellerimiz bulunmaktadır. Yucca, Drecena, Massengena, Benjamin, Nolina, Antorium, Barış Çiçeği (Spatifilyum), Calatya (Dua Çiçeği) çeşitleri, Areka, Arakorya Çam, (Salon Çamı) Bonsai, Kauçuk, Difenbahya, Madagaskar Yasemin, Pilea (Çin Para çiçeği), Paşa Kılıcı (Sanseveria), Pachira (Para Ağacı), Monstera (Deve Tabanı), Zamia, Zeytin, Kalanchoe (kalandiva) ve kaktüs- succulent çeşitleridir. 

Salon Çiçekleri

Yeşil yaprakları dolgun, boylu gövdeleri ile salon bitkileri hem evde, hem de ofis veya iş yerlerinde bakılabilen bitkilerdir. Ofis bitkileri veya iç mekan bitki çeşitleri denilince de salon bitkileri modelleri anlaşılmaktadır. Salon çiçekleri iş yeri açılışı, tebrik çiçeği, hayırlı olsun çiçeği hediyesi olarak da tercih edilebilen kalıcı ve dayanıklı bitkilerdir. Canlı saksı çiçekleri kalıcı ve her ortama yakışan bitki olduğu için hediye çiçek olarak seçeneklerinde ilk sırada yer almaktadır. Mağazamızda her bütçeye uygun salon çiçekleri modellerimiz bulunmaktadır. Ucuz saksı çiçeklerinden en değerli ve büyük ilgi gören saksı çiçeklerine kadar geniş yelpazede bitkilerle yaşam alanlarınızı renklendirebilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Minik Saksı Çiçekleri

Çiçek severlerin en çok merak ettiği şey 'dört mevsim açan çiçekler hangileridir?' Saksı çiçekleri modeline, cinsine göre çiçeklenme dönemi farklılık göstermektedir. Minik çiçekli saksı çiçekleri her bahçeye, balkona, eve, iş yerine yaşam enerjisi katan güzellikleri ile tercih edilmekte. Minik çiçekli kalandiva (kalanchoe), yasemin, çuha, karanfil, bodur gül, mine, papatya, yıldız, sardunya, petunya v.b. en çok ilgi gören saksı çiçek çeşitleridir. Hayat enerjinizi arttırmak, güne mutlulukla başlamak, mutluluğunuza enerji katmak için balkon, bahçe veya salon için minik saksı çiçeklerini hayatınıza katın. 

Büyük Saksı Çiçekleri

Salon çiçekleri, ev, ofis çiçekleri boylu, büyük saksı çiçekleridir. Salon veya iş yerlerine değer katan saksı çiçekleri mağazamızda zengin çeşitleriyle yer almaktadır. Havayı temizleyen salon bitkileri, canlı ve köklü salon bitkileri ile yaşam alanlarınıza pozitif değer katabilirsiniz. Bereket Çiçeği Pachira (Paşira), Areka, Arakorya Salon Çamı, Devetabanı, Yucca (Yuka), Massengena, Bonsai, Guzmanya, Spatifilyum, Şeflera, Benjamin, Antoryum, Minik meyveli ağaçlar her eve, her iş yerine yakışan, büyük saksı çiçekleri arasındadır. 

Ucuz Saksı Çiçekleri

Balkon ve bahçeleri süsleyen saksı çiçeklerinin en taze, en güzel ve en göz alıcı renklilerini Marmara Çiçek mağazamızda ve web sayfamızda bulabilirsiniz. Ucuz saksı çiçeği arayanlar için her zaman zengin ürün çeşitlerimiz bulunmaktadır. Özellikle bahçe- balkon çiçek modelleri hem uygun fiyatıyla hem de rengarenk çiçekleri ile balkon veya bahçelerinizi neşelendirecek.  

Balkon Saksı Çiçekleri 

Açık kapalı balkonlar için rengarenk saksı çiçekleri alternatiflerimizle yaşam alanlarınıza renk katıyoruz. Balkon saksı çiçekleri olarak en çok tercih edilen mis kokulu fesleğen, sardunya, petunya, lale, gül, papatya, Bodrum Papatyası, karanfil, kasımpatı (krizantem, mine, kalanchoe, (kalanşo) her renk ve boyutuyla mağazamızda bulunmaktadır. Renkli, askı saksılar içerisinde çiçekli, çiçeksiz saksı çiçekleri ile balkonunuzu donatabilirsiniz. 

Saksı Çiçekleri Bakımı

Çiçek bakımı hakkında merak ettiğiniz her şeyi iletişim hattını arayarak bizlere danışabilirsiniz. En çok merak edilen 'Saksı çiçekleri kaç günde bir sulanır', saksı çiçeği nasıl çoğaltılır, saksı çiçek bakımı nasıl olur, saksı çiçek toprağı ne zaman değiştirilir, çiçeklere vitamin verilir mi, gibi sorularını her zaman yanıtlamaya hazırız. Ayrıca Marmara Çiçek siparişiniz ile birlikte ürün üzerine bakım bilgisi eklenerek gönderilmektedir. Böylelikle gelen çiçeğinin bakımı hakkındaki püf noktalarını öğrenmiş olacağınız için çiçeğinizin daha canlı ve uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Orkideniz orkide bakım kartıyla, teraryumunuz, teraryum bakım kartıyla birlikte elinize geleceği için çiçekleriniz uzun süre canlı ve taze kalacaktır. 

Sevgiliye Canlı Çiçek Ne Alınır?

Hayatımızın anlamı sevgiliye ne alalım diye düşünmeyin, Tabi ki sevgiliye en çok kırmızı güller alınıyor. Ancak sevgilime canlı çiçek alayım, hem büyütsün, hem de baktıkça beni hatırlasın isterseniz, kalıcı saksı çiçek modellerimizden tercih edebilirsiniz. Orkide çiçeği, sevgiliye en çok gönderilen canlı çiçektir.  

Mağazamızdan sipariş ettiğiniz her çiçeği ürün çıkmadan görmek mi istiyorsunuz? İstediğiniz taktirde aldığınız çiçeğin mail ya da whatsapp ortamında size resmini gönderip öncelikle sizin görmenizi sağlıyoruz.  

Saksı Çiçeği, Saksı Çiçekleri, Saksı Çiçek Çeşitleri, Canlı Saksı Çiçek, Saksıda Çiçekler, Saksı Çiçek Bakımı, Saksı Çiçek Gönderme, Saksı çiçeği Siparişi, Saksı Çiçekler, Saksı Çiçek Fiyatları, Saksıda Çiçek, Canlı Çiçek Bakımı, Canlı Çiçekler, Köklü Çiçekler, Saksı Çiçeği Satın Al,Sevgiliye Gönderilecek Canlı Çiçekleri, Ofis Çiçekleri, Salon Bitkileri, Salon Çiçekleri, Balkon Saksı Çiçekleri, Ucuz Saksı Çiçekleri, Açan Saksı Çiçekleri