Örgülü Pachira
Örgülü Pachira

Örgülü Pachira

Çiçek Kodu : 8146
1599 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat (İstanbul)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Uzun ve saç örgülü gövdesi ve yelpaze gibi yaprakları ile en asil salon  çiçeklerinden olan Paşira, Örgülü Pachira, (Pachira Aquatıca), halk arasında bereket çiçeği olarak da adlandırılır. Para ağacı, refah çiçeği olarak da bilinen gösterişli salon bitkisi, ofis, mağaza, avm'ler, showroomlar içinde uygun bitkilerdendir. Direkt güneş ışığını sevmeyen bitki, ışık alan her mekanda rahatlıkla büyüyebilir. Örgülü paşira bitkisi yakınlarınızın iş yeri, mağaza açılışları, terfi kutlamaları içinde anlamlı hediyelik bitkiler arasındadır. Salon bitkisi, paşira siparişlerinizi internetten veya telefonla ilettiğinizde ürün kapınıza kadar teslim edilecektir. 

Yükseklik: 140 cm.

Pacira iç mekan bitkisidir. Hava akımı ve anı ısı değişikliğinden koruyacak şekilde, yarı gölge bir yerde konumlandırılmalıdır. Direkt güneş ışığından korunması tavsiye edilen bitkinin toprağı daima nemli olmalıdır. Yazın iki kez kışın ise haftada bir kez dinlenmiş su ile sulaması önerilen bitkinin ışığa doğru döndüğü için haftada bir döndürülmesi tavsiye edilir. Aydınlık bir ortamı seven salon çiçeğinin yaprakları püskürtme yöntemiyle ara ara sulanmalıdır. Arada sırada yapraklarına su püskürtülmesi önerilmektedir. Çünkü kuru hava yaprak uçlarının kurumasına neden olabilir. Saksısını iki yılda bir ilkbaharda değiştirilmesi uygundur. 

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz