Düğün Çiçekleri

Sevdiklerinizin bu mutlu anlarında yanlarında olmanızın en güzel ve en şık yöntemi düğün çiçekleridir. Kendi mağazamızda çiçek işinde ustalaşmış ve tasarımda zirvede bulunan ustalarımız tarafından dizayn edilen düğün çelenkleri, nikah - düğün çiçekleri hem sevdiklerinizi mutlu edecek hem de sizi sevdiklerinize  daha fazla yaklaştıracaktır. Yakınlarınızın, akraba, arkadaş, dostlarınızın, müşterilerinizin düğünlerinde katılamayacaksanız sizi en iyi çiçeklerle temsil etmeye hazırız. 

Düğün Çelenk Yazıları

Her türlü nikah- düğün, açılış ve organizasyon için düğün çiçeği, düğün çelengi göndermek istediğinizde bol ve taptaze çiçekli, çeşitli model ve renklerle ürünlerimizi istediğiniz adrese göndermekteyiz. Düğün çelenk yazıları sizin talep ettiğiniz şekilde logolu- logosuz firma, kurum veya şahıs ismi ile yazılmaktadır. Özel baskılı olarak kuşe kağıt üzerine sipariş esnasında belirttiğiniz isim, logolu olarak marka, kurum adı yazılarak çelenk üzerine takılmaktadır. Özenle hazırladığımız düğün çelenkleri, ferforje, düğün çiçeği görselini çıkmadan sizinle paylaşarak onayınız alınmaktadır.  Aynı şeklide dilerseniz düğün çelenk, düğün çiçeği teslim edildiği yerde de fotoğraflanıp sizinle bilgi ve görseli paylaşılmaktadır.

Ferforje Çelenk

Düğün, nikah açılış törenlerinde daha gösterişli ve dikkat çeken bir hediye ile sevdiklerinizin mutluluğunu paylaşmak isterseniz bol çiçekli, gösterişli ferforje düğün çiçeği modellerimizi tercih edebilirsiniz. Ferforje düğün çiçeği üzerinde şahıs firma ve kurum adınız, firmanızın logolarını da ekleyerek sizi en iyi şekilde temsil etmekteyiz. Marmara Çiçek olarak deneyimli ustalarımız tarafından taze ve diri çiçeklerle, ferforje düğün çiçekleri itina ile tanzim edilmektedir. Ferforje çiçek modellerimizi görmek için tıklayınız.

Çelenk Modelleri

Düğün, nişan, nikah, açılış ve her türlü organizasyonda sizi, kurum veya firmanızı en iyi şekilde temsil edecek düğün çelenk, düğün çiçeği, ferforje düğün çiçeği modelleri ile hizmetinizdeyiz. İkili, üçlü, ayaklı sepet modelleri, pano çelenk modelleri, ihtişamlı ferforje çiçek modelleri ile her türlü özel günde sizi temsil etmekten kıvanç duymaktayız.

Düğüne Çelenk Gönderilir Mi?

Açılış, nişan, nikah, düğün, bayi- firma toplantıları ve her türlü organizasyonda boy göstermek isterseniz çelenk göndermek yeterli. Sizi veya firmanızı en iyi temsil edecek çelenk ile sevdiklerinizin anlamlı günlerinde mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Şehir dışındaki düğün, açılışlar, gidemeyeceğiniz etkinliklerde sizi en güzel ferforje ve çelenklerle temsil etmekteyiz. 

Çelenk Çiçekleri İsimleri

Düğün- nikah ve açılış çelenkleri içerisinde taze ve canlı çeşitli renk ve modelde çiçekler kullanılmaktadır. Çelenklerde kullanılan çiçeklerin isimlerini merak edenler için ürün açıklamalarında belirtmekteyiz. Düğün çelenklerinde karanfil, krizantem, gerbera, özel modellerde ise lilyum,(casablanka), şebboy, lisyantus çiçekleri kullanılmaktadır. Özellikle ferforje düğün çiçeklerinde kesme orkide, lilyum, güller, lilyum, şebboy çiçekleri egzotik bitkilerle birlikte kullanılmaktadır. 

Düğün Çelenk Örnekleri

Marmara Çiçek web sayfamızda çok çeşitli modellerde düğün çiçeklerimiz bulunmaktadır. Farklı renk ve çiçeklerle hazırlanan düğün çelenk örnekleri içerisinden beğendiğinizin bant kısmına ne yazılacağını, etkinlik saatini belirterek online olarak satın alabilirsiniz. 

Çelenk Fiyatları

Albenili ve dikkat çekici yoğunluktaki düğün çiçeklerimiz kendi mağazalarımızda dizayn edilip teslimatı bizzat kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Düğün, Nikah ve Açılış törenleri için Sizi veya markanızı temsil edebilecek çiçeklerin model ve fiyatları sitemizden görebilirsiniz. Ucuz düğün çiçeği için ikili modellerimizi tercih ederken, daha prestijli kişiler ve firmalar için ferforje çiçek tercih edebilirsiniz.

Düğün Çiçek, Düğün Çiçeği, Nikah Çiçekleri, Açılış Çiçeği, Düğün Çelenk, Düğüne Çelenk Gönder, Düğün Çelenkleri, Düğün Çelenk Siparişi

Düğün Çelenkleri