Beyaz Orkide Düğün Çiçeği
Beyaz Orkide Düğün Çiçeği
Beyaz Orkide Düğün Çiçeği
Beyaz Orkide Düğün Çiçeği
Beyaz Orkide Düğün Çiçeği
Beyaz Orkide Düğün Çiçeği
Beyaz Orkide Düğün Çiçeği
Beyaz Orkide Düğün Çiçeği

Beyaz Orkide Düğün Çiçeği

Çiçek Kodu : 5958
789 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Seramik saksı içerisinde özenle hazırladığımız kalıcı ve uzun ömürlü köklü orkidelerimizin alt tarafında lilyum, lisyantus, beyaz gül ve cipsofilyalar bulunuyor. Göz kamaştıran sadeliği, mutluluğunuzun habercisi phaelonopsis orkidelerin kesme çiçeklerle uyumlu kombinasyonu hem kendinize hem de sevdiklerinize huzur verecek güzellikte. Özel günler için hem kalıcı saksı çiçeği, hem de aranjman düşünenler için önerdiğimiz modelimiz, güveni temsil eden hoş kokulu lilyumlarla asaletin simgesi orkideden oluşuyor. Kız isteme, söz nişan gibi törenler için de çok popüler modellerimiz arasında yer alıyor.

Boy: 75 cm.

 

 

Bakımı: Orkideyi direkt güneş ışınlara maruz bırakmadan ışıklı alan yerde konumlandırınız. Orkidenin bulunduğu saksı şeffaf saksı olmalıdır. Orkidenin kökleri fotosentez yaptığından dolayı ışık görmelidir. Orkide uzun ömürlü bir bitki olduğu için çiçekleri döküldüğünde toprağını tazelemeniz yeterlidir. Ancak özel orkide toprağı kullanılması gerekmektedir.

 

Orkide Nasıl Sulanmalı?

Orkidelerinizi sularken çiçeklerin hassas ve narin olduklarını unutmamalısınız. Bu sebeple sulama yaparken suyun oda sıcaklığında olması ve sulamanın hep aynı zamanlarda yapılmasına dikkat edilmelidir. Sulama sonrasında tabağında su kalmamasına dikkat edilmelidir. Orkide çiçeğinizin başka bir cisme değmemesine dikkat edilmelidir. Toprak değişiminde özel orkide toprağı kullanılmalıdır. Çiçekleri döküldüğünde orkide vitamini kullanımı tavsiye edilmektedir. Orkidenizin yapraklarını belli aralıklarla nemli bezle silebilirsiniz. 

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz