Gelin Arabası

Evliliğe adım atan genç kızlar göz alıcı güzellikteki çiçeklerle süslenen araba içerisinde anne evinden uğurlanarak, nikah- düğün salonuna yolculuk etmek ister. Her genç kız çiçeklerle, tüller, kurdela ve fiyonklarla süslenen son model gelin arabası içerisinde sevdiğiyle birlikte oturmayı hayal eder. Düğünlerin simgesi gelin arabaları çok farklı modellerde süslenmekte. Özellikle yaz aylarında düğün ve nikahların daha fazla olması nedeniyle yeni gelin arabası süsleme modellerini beğenine sunduk. Gelin arabası modelleri gelin ve damadın tercihlerine göre de şekillenmektedir. 2021 gelin arabası süsleme modellerinde canlı çiçeklerle hazırlanan dokunuşlar oldukça gösterişli oluyor. Bu yılda gelin arabası süsleme modellerinde soft renkler, mor, pembe ve tabi ki beyaz çiçekler ağırlıklı olarak kullanılmakta. Gelin arabası süslemesinde en hassas nokta çiçek seçimidir. Gelin araba süslemesinde zerafetin simgesi çiçekler kullanılmaktadır. Bu nedenle Marmara Çiçek olarak en taze, en güzel çiçeklerle gelin arabası süslemeleri seri, ve titizlikle hazırlanmaktadır.

Gelin Arabası Modelleri

Bu yılın en favori gelin arabası modellerinde beyaz güller, lisyantus, şebboy, glayör, astomerya, krizantem çiçeklerinin soft renkleri kullanılmakta. Mor çiçekler,, tüller ve kurdelalar bu yıl da gelin- damatların tercihi olmaya devam ediyor. Çiçek seçiminde araba renkleri ile arasındaki uyum sağlanmasına özen gösteriliyor. Gelin arabası seçiminde genellikle BMV gelin arabası, üstü açık gelin arabası, klasik düğün arabası, lüks gelin arabası ilk sıralarda yer alıyor. Renk olarak ağırlıklı olarak siyah veya beyaz tercih edildiği için, çiçek renkleri de genellikle beyaz ve soft tonlarından tercih edilmektedir. Sünnet aracı süsleme de çiçekler, balonlar, yazılarla çocukların beğenisini kazanacak şekilde yapılmaktadır. Sünnet arabası süsü için de modellerimizi web sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

Üstü Açık Gelin Arabası

Gelin arabası modeli seçiminde üstü açık gelin arabası özellikle yaz düğünlerinin favori seçimi olmaya devam etmektedir. Kır düğünü tercih edenlerde üstü açık gelin arabası süslemesi tercih ederek hayallerindeki mutluluğa yelken açmaktadır. Üstü açık gelin araçlarında tüller, soft renklerde çiçeklerle uçuşan detaylar yer almaktadır.

Gelin Arabası Yazısı

Gelin araba süslemesinde araç üzerine konulacak yazılar da en çok araştırılan detaylardandır. En çok tercih edilen gelin arabası yazıları ''Evleniyoruz, Mutluyuz, Oğlan  bizim Kız Bizi, Anamın Gelini, Üzülme Annesi, Kızın Kalbimin Bir Tanesi, Tek Başına İktidardan Koalisyona'' olarak sıralanabilmektedir. Eğer sizin de talep ettiğiniz farklı gelin arabası yazısı varsa yazılarak aracınıza takılmaktadır. Gelin aracının arka camına gelin damat adının baş harfleri papatyalar ile yazılarak süsleme tamamlanmaktadır.

Gelin Arabası Kendin Süsleme

Uzun yola gidecekler, erken yola çıkacaklar bazen kendi aracını kendisi süslemek istemektedir. Bu durumda ustalarımız ile iletişim kurularak destek alınması gerekmektedir. Dilerseniz canlı çiçek, tüller, fiyonklar satın alınarak kendi gelin  aracınızı süsleme yapabilirsiniz. Yapay gelin arabası çiçeği ile de kendi gelin arabanızı kendiniz süsleyebilirsiniz. Yapay gelin arabası süsü özellikle şehirlerarası yolculuk yapanların tercihi oluyor. Yapay gelin arabası süsleme için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Gelin Arabası Süsleme Fiyatları

Marmara Çiçek olarak web sayfamızda mağazamızda yapılan 2021 gelin araç süsleme modellerimizi ve fiyatlarını sergiledik. Her gelin- damadın beğenisini kazanacak şekilde modellerimiz mevcuttur. Yılların deneyimli ustaları tarafından gelin aracınız yaklaşık 20 dakika içerisinde süslenerek teslim edilmektedir.  

Gelin Arabası, Gelin Araba Modelleri, Gelin Arabası Süsleme, Gelin Araba, Gelin Arabası Fiyatları, Gelin Arabası Maltepe, Gelin Arabası Görselleri, Gelin Araba Süsleri, Gelin Araba Malzemeleri, Gelin Arabası Randevu, Üstü Açık Gelin Gelin Arabası, BMV Gelin Arabası, Kiralık Gelin Arabası, Yapay Gelin Arabası, Sünnet Arabası Süsleme, Nişan Arabası Süsleme, Nikah için Araç Süsleme