Gelin Arabası

Her genç kızın hayallerini çiçeklerle, tüller, kurdela ve fiyonklarla süslenen son model gelin arabası içerisinde yolculuk etmek süslemektedir. Düğünlerin simgesi gelin arabaları şimdi daha renkli. Düğünlerin yaz aylarında daha fazla olması gelin arabalarını renklendiriyor. Gelin arabası süsleme modelleri gelin ve damadın tercihlerine göre değişmektedir. 2020 gelin arabası süsleme modellerinde canlı çiçeklerle hazırlanan dokunuşları görmek mümkün. Bu yılda gelin arabası süsleme modellerinde mor, pembe ve tabi ki beyaz çiçekler ağırlıklı olarak kullanılmakta. Gelin arabası süslemesinde en hassas nokta çiçek seçimidir. Gelin araba süslemesinde zarifliğin simgesi çiçekler kullanılmaktadır. Bu nedenle Marmara Çiçek olarak en taze, en güzel çiçeklerle gelin arabası süslemeleri seri, ve titizlikle hazırlanmaktadır.

Gelin Arabası Modelleri

Bu yılın en favori gelin arabası modellerinde beyaz güller, lisyantus, şebboy, glayör, astomerya, krizantem çiçeklerinin soft renkleri kullanılmakta. Mor çiçekler,, tüller ve kurdelalar bu yıl da gelin- damatların tercihi olmaya devam etmekte. Çiçek seçiminde araba renkleri ile arasındaki uyum sağlanmasına özen gösterilmekte. Gelin arabası seçiminde renk seçenekleri genellikle siyah veya beyaz olduğu için, sadelikten yana olanların gelin arabası çiçeğinin renkleri genellikle beyaz ve soft tonlarından tercih edilmektedir. Kır düğünü düşünen çiftler, rengârenk gelin arabası çiçeği seçmeleri son derece yerinde bir tercih olacaktır. 

Üstü Açık Gelin Arabası

Gelin arabası modeli seçiminde üstü açık gelin arabası özellikle yaz düğünlerinin favori seçimi olmaya devam etmektedir. Kır düğünü tercih edenlerde üstü açık gelin arabası süslemesi tercih ederek hayallerindeki mutluluğa yelken açmaktadır. Üstü açık gelin araçlarında tüller, soft renklerde çiçeklerle uçuşan detaylar yer almaktadır.

Gelin Arabası Yazısı

Düğün hazırlıklarının en önemli detayı gelin araba süslemesinde araç üzerine konulacak yazılar da en çok araştırılan detaylardandır. En çok tercih edilen gelin arabası yazıları ''Evleniyoruz, Mutluyuz, Oğlan  bizim Kız Bizi, Anamın Gelini, Üzülme Annesi, Kızın Kalbimin Bir Tanesi, Tek Başına İktidardan Koalisyona'' olarak sıralanabilmektedir. Eğer sizin de talep ettiğiniz farklı gelin arabası yazısı varsa yazılarak aracınıza takılmaktadır.

Gelin Arabası Süsleme Fiyatları

Marmara Çiçek olarak web sayfamızda mağazamızda yapılan modellerimizi ve fiyatlarını sergiledik. Her gelin- damadın beğenisini kazanacak şekilde modellerimiz mevcuttur. Yılların deneyimli ustaları tarafından gelin aracınız yaklaşık 20 dakika içerisinde süslenerek teslim edilmektedir.  

Gelin Arabası, Gelin Araba Modelleri, Gelin Arabası Süsleme, Gelin Araba, Gelin Arabası Fiyatları, Gelin Arabası Maltepe, Gelin Arabası Görselleri, Gelin Araba Süsleri, Gelin Araba Malzemeleri, Gelin Arabası Randevu