Buket Çiçek

Buket Çiçek Modelleri

 

Rengarenk buket çiçekler içerisinde kullanılan çiçeklere göre isimlendirilmektedir. Buket çiçek isimleri içerisindeki çiçeğin adı ile anılmaktadır. Papatya Buketi, Lilyum (Casablanka) buketi, şebboy buketi, gül buketi gibi buket çiçek modelleri şık bir şekilde süslenerek sevdiğinize sunulmak üzere hazırlanmaktadır. Web sayfamızdaki buket çiçek kategorisinde çok farklı çiçekler ve değişik ambalajlarla süslenen modellerimiz arasında tercih yapabilirsiniz.


Kırmızı Gül Buketi


Evlilik teklifi, kız isteme, söz- nişan veya her türlü özel gün için en çok kırmızı gül buketi tercih ediliyor. İçerisinde tercih edilen sayıda kırmızı göz alıcı güzellikte canlı ve taze güller bulunan buket modelleri natürel, modern birçok ambalaj seçeneği ile süslenerek sunuma hazırlanıyor. Kırmızı gül buket modelleri aynı gün teslimat avantajı ile gönderim yapılıyor. Web sayfamızda her zevke ve her bütçeye uygun kırmızı gül demeti modellerini bulabilirsiniz. 

 

Çiçek Buketi Görselleri

 

Mağazamızda taze çiçeklerle özenle hazırlanan buket modellerinin görselini whatsapp yoluyla sizinle paylaşmaktayız. Böylelikle çiçeğiniz çıkmadan ilk siz görmüş olabilirsiniz. Buket fotoğrafını görüp onayladıktan sonra siparişinizi gönderim yapabiliriz. Buket çiçek resimleri görerek içinize sinecek şekilde aynı gün teslimat avantajla adresinizde...

 

Papatya Buketi

 

Bembeyaz zarif papatya buketi en sade ve saf duyguların en güzel temsilcisi. Papatya öyle bir çiçek ki, sevgiliye, anneye, arkadaşa veya nedensiz içimden geldi diyerek hediye edilebilir. Zarif, tertemiz duyguları ifade eden papatya buket modeli ile duygularınızı güzel bir şekilde ifade edebilirsiniz.  Mağazamızda yılların deneyimli ustaları tarafından çiçek buketi yapımı, ambalajlanması özenle yapılmaktadır.  

 

Buket Çiçek Fiyatları

 

Marmara Çiçek web sayfamızda çeşitli modellerde ve herkese, herkesin bütçesine uygun fiyatlarda buket çiçeklerimiz bulunmaktadır. Buketi çiçek fiyatlarını, modellerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz.  

Sevdiklerinizi mutlu etmek için illa en pahalı çiçeği hediye etmek gerekmek. Ucuz çiçek buketi ile de sevdiklerinizin kalbini fethedebilirsiniz. Kır çiçekleri ile hazırlanan çiçek buketi ucuz olduğu için en çok tercih edilen modellerimizden. Bu nedenle sevdiklerinize içinizden geldiğinde çiçek buketi sunmaktan kaçınmayın. Karışık çiçek buketi modeli içerisinde renkli ve taze mevsim çiçeklerinin olduğu hediye seçenekleridir. Farklı renk ve kategoride papatya, krizantem, hüsnüyusuf, lisyantuslar kır çiçeği buketlerinde en çok kullanılan çiçekler arasındadır. 

 

Çiçek Buketi, Çiçek Demeti, Demet Çiçek, Buket Çiçek, Ucuz Çiçek Buket, Canlı Çiçek Buketi, Çiçek Buketi Gönder, Buket Çiçek Sipariş, Buket Çiçek Online Sipariş, Buket Çiçek Fiyatları, Papatya Buketi, Lilyum Buketi, Kırmızı Gül Buketi