Solmayan Gül

Aşkı ve sevdayı en iyi temsil eden çiçek denilince ilk olarak akla gelen güllerdir. Güler renkleri ve görselliği ile kelimelerin anlatamadığını anlatmaya en uygun çiçektir. Tutkulu aşkı ve koşulsuz sevgiyi anlatan gül çiçeği en güzel hediye olarak tercih edilmektedir. Gülleri hediye ettiğinizde kalıcı olması açısından uzun süre dayanıklı solmayan güller en çok tercih edilen çiçeklerin başında gelmektedir. 


Solmayan Gül Nedir?


Şoklanmış, solmayan güller nasıl yapılır? Solmayan Gül nedir, şoklanmış gül, ölmeyen gül, stabilize gül olarak da tanınan solmayan güller canlı, diri, ithal güllerin özel bir işlemden geçmesiyle hazırlanmaktadır. Güller gerçek görünümünü koruyarak 2-3 yıl taptaze görünümünü korumaktadır. 

 Stabilize gül, şoklanmış gül, ölmeyen gül olarak da tanınan dayanıklı güller söz- nişan tepsisi içinde, yüzük kutusunda, teraryum, aranjman, buket, gelin çiçeği tasarımlarında kullanılmaktadır. Sevdiğinize kalıcı ve uzun ömürlü solmayan gül tasarımlarını hediye etmek isterseniz Marmara Çiçek tercih edebilirsiniz. Fanus içerisinde, şoklanmış güle eşlik eden yapay kuru bitkilerle çok şık hediyelik modeller hazırlanmaktadır. Solmayan gül teraryum, prizma camda şoklanmış gül olarak da adlandırılan tanzimler hem kalıcı, hem de ortama yakışacak görselde olduğu için en güzel hediyelik ürünlerdir. Şoklanmış güller kuru çiçekler, yapay bitkiler kullanılarak dekoratif hediyelik olarak sunuma hazırlanmaktadır. Cam fanusta solmayan gül sevgiliye sunulacak en özel hediye alternatifleri arasındadır. Solmayan güllerle hazırlanan gelin el çiçeği, teraryum, buket çiçek modelleri her türlü özel günde,  sevdiğinize sunmak üzere özenle süslenir. 


Solmayan Gül Kutusu

 

Şoklanmış güllerin uzun süre formu bozulmadan kalması, görsel güzelliği nedeniyle popüler hediyelik olarak aranmaya başladı. En çok kırmızı, siyah, beyaz, fuşya, mor, lila, pembe, mavinin tonları, turuncu, ekru, ebruli renkleri bulunmaktadır. Bu renklerle hazırlanan solmayan gül kutusu içerisinde tercihe göre bir, iki, üç adet solmayan gülle yapılan tanzimlerle dekoratif hediye seçenekleri ile sevdiğinizi mutlu etmek mümkün. Şoklanmış, solmayan güllerle hazırlanan yüzük kutusu modeli ile yeni mutluluğa yelken açabilirsiniz.  Nişan yüzüklerini kutuda solmayan gül üzerine yerleştirerek nişan tepsisi üzerinde oldukça dikkat çekici görünüyor. Kırmızı solmayan gül yüzük kutusu ile hayattaki en mutlu gününüz daha da renklenecektir.


Solmayan Gül Gelin Buketi

 

Gelinliğin en güzel tamamlayıcısı olan gelin buketlerinde yeni sezonda kuru çiçeklerle birlikte solmayan güller bu yılın favori aksesuarı arasında yer alıyor. 2021 gelin el çiçeği modasında şoklanmış gül yapay gelin çiçekleri ünlülerin de tercihi oluyor. Kuru çiçekler ile kombinlenerek hazırlanan şoklanmış güllerin yer aldığı gelin el buketi evde vazoda hem dekoratif, hem de anısını yaşatmak için kullanılmaktadır.  


Solmayan Gül Fiyatları

 

Solmayan gül fiyatları canlı güllere göre daha pahalıdır. Tekli olarak şoklanmış gül fiyatı canlı gülden daha pahalıdır. Ancak 2-3 yıl kadar bozulmadan kalabilmesi ve dekoratif olarak kullanılması göz önüne alındığında solmayan gül fiyatları ucuz olarak değerlendirilebilir. Solmayan gül ucuz olması değil, hediye edildiğinden mutlu etmesi, uzun süre kalıcı olması değerlendirilmelidir. Toptan solmayan gül almak için mağazamızla da iletişim kurabilirsiniz. Solmayan gül Eminönü gibi toptancıların olduğu merkezlerde de satılmaktadır. Ancak kalite kıyaslaması yapıldığında Marmara Çiçek solmayan gülleri tercih edilmesi uygun olacaktır.

 

Sevdiklerinize şoklanmış gül göndermek, stabilize gül sipariş etmek için zengin çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Solmayan Gül, Ölmeyen Gül, Şoklanmış Gül, Solmayan Gül Modelleri, Solmayan Gül Teraryum, Fanusta Solmayan Gül, Fanusta Şoklanmış Gül, Fanusta Ölmeyen Gül, Solmayan Gül ne kadar dayanır, Solmayan Güllerin fiyatı, Toptan Solmayan Gül, Şoklanmış Gül Renkleri, Şoklanmış Gül Modelleri, Solmayan Gül Gelin Çiçeği, Şoklanmış Gül Gelin Buketi, Ölmeyen Gül Gelin Çiçeği