Solmayan Gül

Güller sevgiyi en iyi anlatan çiçeklerdendir. Tutkulu aşkın ve koşulsuz sevginin çiçeği gül hediyesi, anı olarak uzun süre dayanıklı kalsın diye solmayan güller tercih edilebilir. Canlı, diri, ithal güllerin özel bir işleme tabi tutulmasıyla elde edilen solmayan güller 

2-3 yıl taptaze görünümünü koruyacaktır. Stabilize gül, şoklanmış gül, ölmeyen gül olarak da tanınan dayanıklı güller çeşitli teraryum, aranjman, buket, gelin çiçeği tasarımlarında kullanılmaktadır. Sevdiğinize kalıcı ve uzun ömürlü solmayan gül tasarımlarını hediye etmek isterseniz Marmara Çiçek tercih edebilirsiniz.

 

Solmayan Gül Fanus

 

Kalıcı ve güzel görünümünü 2-3 yıl kadar koruyabilen şoklanmış güllerin fanus içerisinde çok çeşitli modellerde tanzimleri sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Solmayan gül teraryum, prizma camda şoklanmış gül olarak da adlandırılan tanzimler içerisinden görselliğe artı değer katacak kuru çiçekler, yapay bitiler kullanılarak şık hediyelik olarak sunuma hazırlanmaktadır. Cam fanusta solmayan gül sevgiliye sunulacak en özel hediye alternatifleri arasındadır. Solmayan gül teraryum özel günleri beklemeden sevdiğinize sunmak üzere seçilecek model ve renk zenginliği ile sitemizde beğeninize sunulmaktadır.

 

Solmayan Gül Kutusu

 

Uzun süre formu bozulmadan kalabilen solmayan güllerin kırmızı, siyah, beyaz, fuşya, mor, lila, pembe, mavinin tonları, turuncu, ekru renkleri bulunmaktadır. Solmayan gül modellerinde en çok ilgi gören modellerden birisi de solmayan gül kutusudur. Özel kutu içerisinde tercihe göre bir, iki, üç adet solmayan gülle hazırlanan tanzim ile sevdiğinizi gülümsetebilirsiniz. Nişan törenleri için de şoklanmış güllerle yüzük kutusu modeli tercih edilmektedir. Nişan yüzüklerini kutuda solmayan gül üzerine yerleştirerek nişan tepsisi üzerinde şık görsel oluşturabilirsiniz. Kırmızı solmayan gül yüzük kutusu ile hayattaki en mutlu gününüzde de yanınızdayız.


Solmayan Gül Gelin Buketi

 

Gelinliğin en güzel aksesuarı olan gelin buketlerinde bu yıl kuru çiçeklere eşlik eden solmayan güller çok popüler. 2020 gelin el çiçeği modasında yine şoklanmış gül yapay gelin çiçekleri görmeye devam edeceğiz. Kuru çiçekler arasında şoklanmış güllerin yer aldığı gelin el buketi modelini yıllarca evinizde vazoda sergileyebilirsiniz. 


Solmayan Gül Fiyatları

 

Solmayan gül fiyatları canlı güllere göre daha pahalıdır. Tekli olarak şoklanmış gül fiyatı canlı gülden daha pahalıdır. Ancak 2-3 yıl kadar bozulmadan kalabilmesi ve dekoratif olarak kullanılması göz önüne alındığında solmayan gül fiyatları ucuz olarak değerlendirilebilir. Solmayan gül ucuz olması değil, hediye edildiğinden mutlu etmesi, uzun süre kalıcı olması değerlendirilmelidir. Toptan solmayan gül almak için mağazamızla da iletişim kurabilirsiniz. Solmayan gül Eminönü gibi toptancıların olduğu merkezlerde de satılmaktadır. Ancak kalite kıyaslaması yapıldığında Marmara Çiçek solmayan gülleri tercih edilmesi uygun olacaktır.

 

Sevdiklerinize şoklanmış gül göndermek, stabilize gül sipariş etmek için zengin çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Solmayan Gül, Ölmeyen Gül, Şoklanmış Gül, Solmayan Gül Modelleri, Solmayan Gül Teraryum, Fanusta Solmayan Gül, Fanusta Şoklanmış Gül, Fanusta Ölmeyen Gül, Solmayan Gül ne kadar dayanır, Solmayan Güllerin fiyatı, Toptan Solmayan Gül, Şoklanmış Gül Renkleri, Şoklanmış Gül Modelleri, Solmayan Gül Gelin Çiçeği, Şoklanmış Gül Gelin Buketi, Ölmeyen Gül Gelin Çiçeği