İsteme Çiçeği

Hayatımızda çok özel, önemli ve değerli anlar vardır. Yuva kurmak üzere hazırlanan gençler için kız isteme, söz- nişan ve düğün günü hayattaki en özel günlerdendir. Kız istemeye gidilecek gün, hayattaki önemli, en heyecanlı, en telaşlı günlerdendir. Bu nedenle gerek damat, gerekse de ailesi kız istemeye giderken her şeyin kusursuz olmasını isterler. Aileler çiçek ve çikolata sunumunun en güzel olması için araştırma yapmaktadır. Mutlu ve heyecanlı bu özel günde en hassas konu çiçek seçimidir. Gelin adayına seçilen çiçeğin göz alıcı ve ihtişamlı olması erkek tarafının itibarını olduğu kadar gelinlerine ve ailesine önem verdiğini göstermektir. Hayatınızda belki de sadece bir defa yaşayacağınız bu özel günde göz alıcı güzellikte, zarif çiçekler ile tamamlamak isterseniz işi uzmanına bırakın, isteme çiçeğinizi biz hazırlayalım.

İstemeye Giderken Nasıl Çiçek Olur? 

Kız istemeye giderken götürülecek çiçeklerin başında kırmızı gül buketi veya renkli gül buketi gelmektedir. Aşkı ve tutkuyu simgeleyen kırmızı güllerin sayısı ne kadar fazla ise buketin zarifliği ve göz alıcılığı da o denli artar. Kız isteme çiçeklerinde gösterişten kaçınılmalı ve zarifliğe daha çok özen gösterilmelidir. Gül isteme çiçeği dışında şakayık buketi, lilyum buketi isteme çiçeği olarak en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Kız isteme merasimlerinde zarifliği temsil eden orkideler de tercih edilebilmektedir. Kız isteme çiçekleri gelinin isteğine göre Aranjman, buket çiçek, saksı çiçeklerinden orkideler ve orkideli aranjman olarak da hazırlanabilir.  Ama gelenekselleşen Kız isteme çiçeği deyince ilk akla gelen kırmızı gül buketi olduğunu da hatırlatmakta yarar var. 

İsteme Çiçeği Yapay Olur mu?

Kız isteme ziyaretine giderken yapay çiçek tercih edilir  mi? Bu soru sıklıkla karşılaştığımız soruların başında geliyor. Yapay İsteme Çiçeği tabi ki kız isteme, söz veya nişan çiçeği olarak tercih edilebilir. Gerçek gibi görünen yapay çiçek buketi, yapay çiçek aranjmanı kız isteme çiçeği olarak tabi ki tercih edilmekte. Şehir dışına kız istemeye gidenler genellikle dayanıklı olması açısından yapay çiçek tasarımlarını tercih etmekte.  Ayrıca kalıcı ve dekoratif olduğu için de yapay isteme çiçeği tercih edenler çoğunlukta. Yapay kız isteme çiçeği, yapay söz nişan çiçeği uzun yıllar evinizin en güzel köşesini süsleyeceği için de tercih edilmekte. Her iki tarafın isteği doğrultusunda yapay isteme çiçeği tercih edilecekse, özgün yapay çiçek modellerimizi isteme için özenle tüller ve kurdelalarla süsleyerek sunuma hazırlamaktayız.

İsteme Çiçeği Kutulu

Son yılların yeni trendi kutuda çiçekler canlı güller, mevsim çiçekleri, ithal çiçeklerle hazırlanmakta. Kutuda güller, kutulu çiçekler kız isteme, söz nişan çiçeği olarak sıklıkla tercih edilmekte. Ayrıca yapay kutulu çiçekler de isteme çiçeği olarak hazırlanmakta. Kutuda isteme, söz- nişan çiçekleri, kalıcı ve taşınabilir olması açısından yapay çiçeklerle de hazırlamaktayız. Farklı renk ve ebatta karton kutular içerisinde gerçek gibi görünen yapay çiçekler isteme çiçeği, veya söz- nişan çiçeği olarak tercih edilmekte. Kutuda canlı ve yapay kırmızı güller, kutuda sevdiğinin baş harfleri en çok tercih edilen isteme çiçeği modellerimizin başında gelmektedir.

İsteme Çiçeği 101 Gül

Tutkulu aşkı en iyi ifade eden ithal, taze ve diri güllerle çok şık isteme buketi modelleri hazırlamaktayız. İsteme çiçeği buketlerinde tabi en çok ilgiyi 101 gül buketleri görmekte. Her genç kızın hayali damat adayının istemeye geldiğinde kucak dolusu güller getirmesidir. Hayatın geri kalan en güzel yıllarını birlikte paylaşacağınız gelin adayının hayalini gerçekleştirmek için mutlaka, 101 tane gülden hazırlanan kucak dolusu buketle kız istemeye gidebilirsiniz. 
En güzel gül buket modelleri, 101 gül buketi çeşitleri, canlı 101 gül buketi, 101 kırmızı gül buklet modellerimizi en güzel ve farklı, sıra dışı ve özenli süsleme ile sizin için özenle hazırlamaktayız. 

41 Gül İsteme Çiçeği Anlamı

İsteme çiçeği olarak gül buketlerde belli sayılar tercih edilmekte. Herkes bütçesine göre gül adedi ile isteme buketi hazırlatabilir. Ancak gül sayısı kaç adet olmalıdır diye sorarsanız, en az 41 adet tercih edildiğini belirtebiliriz. Merak edenler için 41 gülün anlamını açıklayalım. Geleneklerimize göre nazar değmesin diye 41 kere Maşaallah deriz. Bunu ifade etmek için de 41 gül isteme çiçeği gelin- damada nazarlardan korusun diye anlamlandırılır. 101 güle bütçe ayıramayanlar 41 gülle şık isteme buket ile mutlu başlangıçlara adım atabilirler.

Nişan Çiçeği Buket

Gül veya farklı çiçeklerle hazırlanan buket modelleri nişan çiçeği olarak da tercih edilmekte. Buket nişan çiçeğinde en çok güller, lilyumlar, şebboylar, anastasya, krizantemler tercih edilmekte. Mağazamızda yılların deneyimli ustaları tarafından taze çiçeklerle hazırlanan buket modelleri şık bir şekilde sunuma hazırlanarak, aynı gün teslimat avantajı ile sunulmaktadır. Söz çiçeği süslemesi, nişan çiçeği süslemesi için web sayfamızdaki seçeneklerden tercihinizi yapabilirsiniz. 

İsteme Çiçeği Fiyatları

Marmara Çiçek olarak web sayfamızda kız isteme çiçeği model ve fiyatlarını sizler için sıraladık. Sizin talep ve bütçenize göre de isteme çiçeği hazırlanmaktadır. Herkesin zevkine veya bütçesine göre isteme çiçeği, nişan çiçeği seçeneklerimiz arasından tercih yapabilirsiniz. 

 Kız isteme çiçeği, Kız İsteme Çiçekleri, İsteme Çiçeği, İsteme Çiçekleri, Söz Çiçeği, Nişan Çiçeği, İsteme Çiçek, 41 Gül Buketi, 101 Gül Buketi, 101 Gül İsteme Çiçeği, 41 Gül İsteme Çiçeği, Nişan Çiçeği Buket, Yapay Nişan Çiçeği, Yapay İsteme Buketi, Yapay Söz Çiçeği, 101 Gül Buket  • 21 Gül İsteme Çiçeği Anlamı
  • Büyük İsteme Çiçeği
  • Canlı İsteme Çiçeği
  • İsteme Çiçeği 101 Gül
  • İsteme Çiçeği Fiyatları
  • İsteme Çiçeği Nasıl Olur?
  • İsteme Çiçeğinde 41 Gül Anlamı Nedir?
  • İsteme Çiçeğinde Kaç Tane Gül Olur?
  • Kutuda İsteme Çiçeği
  • Orkide İsteme Çiçeği