Söz Çiçeği

Evliliğin ilk adımlarından olan söz verme, söz kesme hayattaki anlamlı günlerden birisidir. Kız isteme sonrasında aynı gün, veya farklı tarihte söz töreni yapılmaktadır. İki gencin hayatını birleştirmek üzere vereceği en önemli karar olan  söz töreninde gelin adayına çiçek ve çikolata sunulması en köklü geleneklerimizdendir. Bu nedenle isteme çiçeği ve çikolatası sonrası adım ise söz çiçeği ve çikolata modelleri araştırılması gelmektedir.

Söz Çiçeği Modelleri

İki gencin en anlamlı günlerinden söz töreninde nasıl çiçek götürülür, diye merak edenler için çok çeşitli alternatiflerimiz mevcuttur. Genel olarak isteme çiçeğinde buket tercih eden damat, söz çiçeği olarak aranjman çiçek tercih etmektedir. Seramik, cam, kutu, sandık gibi dekoratif altyapılar içerisine farklı çiçeklerle hazırlanan tasarım çiçek modelleri söz için tercih edilebilir. Bazıları da kalıcı olması için ya da şehir dışına yolculuk yapacak olduklarından dolayı yapay söz çiçeği modellerimiz ile söz kesme törenine gitmektedir. Marmara Çiçek ailesinin deneyimli ve uzman kadrosu tarafından çok çeşitli modellerde canlı ya da yapay söz çiçekleri hazırlanmaktadır. 

Söz Çiçeği Yapay

Gerçek gibi görünen yapay çiçeklerle çok şık, dekoratif ve kalıcı söz çiçek modelleri hazırlanmaktadır. Dekoratif seramik ya da cam vazo, kutu içerisine ya da buket olarak çeşitli modellerde söz çiçekleri tasarımı yapılmaktadır. Son zamanlarda kutulu, yazılı yapay çiçek modelleri de söz çiçeği olarak ilgi görmektedir.

Yapay kutulu Söz nişan çiçekleri, özenle süsleme yapılarak sunuma hazırlanmaktadır. 

Canlı Söz Çiçeği

İsteme, söz, nişan çiçekleri genellikle canlı ve kesme çiçeklerle hazırlanan modeller arasından tercih edilmektedir. Taze, canlı ve ithal çiçeklerle hazırlanan tasarım söz çiçek modelleri ile özel gününüz daha da anlam kazanacak. 

Nişan Çiçeği Nasıl Olmalı?

Söz çiçeği ile nişan çiçeği arasında ne fark var, diye sorularla sıklıkla karşılaşmaktayız. Merak edenler için tercih göre nişan çiçeği söz çiçeğinden daha ihtişamlı ve göz dolduran modellerden tercih edilmektedir. Nişan törenine katılım daha fazla olacağı için büyük ve nişan masasını renklendirecek tasarım çiçek modelleri tecrübeli ustalarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Nişan çiçekleri modellerimiz arasından ya da tercihinize göre de en özel ve özgün modeller adresinize kadar teslim edilir. 

Canlı Nişan Çiçeği

Nişan çiçekleri canlı ve taze çiçeklerle yılların uzmanlığı ile tasarım yapan ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır. Gençlerin en özel ve anlamlı günlerinde nişan masasında şık görünecek, gelinin kucağını dolduracak, fotoğrafları renklendirecek canlı nişan çiçeği hazırlanması için en doğru adres, Marmara Çiçek.

Söz Çiçeği, Söz Çiçeği Canlı, Söz Çiçeği Yapay, Yapay Söz Çiçeği , Canlı Söz Çiçeği, Söz Çiçeği Fiyatları, Söz Çiçeği nasıl olur, Tasarım Söz Çiçeği, Söz Çiçeği Aranjman, Söz Çiçeği Buket, İsteme Çiçeği, İsteme Buketi, Kız İsteme Buketi, Kız İsteme Çiçeği