Melodi Çikolata Maltepe

Söz, nişan ve isteme gibi özel günlerde tercih edilen çikolatalar bebek doğumu kutlama veya Sevgililer Günü içinde çiçeklerin yanında tamamlayıcı bir parça oluyor. Göz doldurduğu kadar lezzetiyle gönülde dolduran çikolata modellerimiz Melodi marka olup şık ve dekoratif tepsi,gondol veya şekerlik içerisinde sunuluyor. Çiçeğinize veya zevkinize göre süslemesi yapılan çikolatanız buketiniz ile de set oluşturacak ve özel günlerinize renk ve canlılık katacaktır. Çeşitli çikolata modellerimiz; antep fıstıklı, sütlü dolgulu, madlen, fındık üzüm kaplamalı çeşitleri ile geniş bir yelpaze de damak zevkinize uygun seçenekler bulunuyor. 

İsteme / Söz Çikolatası
Evliliğe giden yolda ilk durak olan istemede en az düğün kadar çiçek ve çikolata önemli bir ayrıntıdır. İsteme buketine uyumlu olarak tasarlanan çikolata modellerimizi şık çikolatalıklar veya tepsiler içerisinde sunuma hazırlıyoruz. Göze hitap ettiği kadar damağa da hitap eden çikolata modellerimiz evliliğe giden yolda ki ilk adımda şık tasarımlarımız ile çiftlerimizin yanında oluyoruz.

Nişan Çikolatası
Hayatları birleştirme yolunda giden çiftlerimizin her anını güzel geçirmeleri için yanlarında oluyoruz. Çikolatalar nişan günü içinde çiçeklerin bir tamamlayıcısı olmaya devam ediyor. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için çikolata üzerine veya sandık üzerine gelin ile damadın isimleri ve tarihi işliyoruz. Melodi marka çikolatalar ile hazırlanan tasarımlarımız her damak zevkine uygun geniş yelpazede ki çikolata çeşitlerinden oluşuyor. Misafirlerin hem gözüne hem de damaklarına hitap edecek çikolata sunumları Marmara Çiçek tarafından titizlik ile hazırlanıyor.