Masa Çiçekleri

Çiçekler hayatımızın her alanında yer alan gerek süs amaçlı kullandığımız, gerekse duygularımızı beslediğimiz mucize nesnelerdir. Masa çiçekleri daha çok süs amaçlı kullandığımız çiçek türleri içinde değerlendirilebilir. Masa çiçeği seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi, çiçeğin masa ile arasındaki uyumdur. Masa çiçekleri sergileneceği masa ile kesinlikle uyumlu olmalıdır. Masa çiçeği boyutu kadar şekli de masa ile bütünsellik sağlamalıdır. Örneğin yuvarlak masa üzerine yuvarlak masa çiçeği tercih edildiği gibi dikdörtgen veya oval masalar için oval tarzda masa aranjmanları daha iyi görünüm sağlayacaktır. Söz- nişan masası üzerine ise dekoratif masa çiçek modelleri tercih edilmelidir. Şık masa aranjmanları, dekoratif tabak ve vazo içerisine hazırlanmalıdır. 

Yatay Masa Çiçeği 

Yemek, davet, söz- nişan masasını renklendirecek ve süsleyecek masa çiçek modelleri yatay olarak dizayn edilmektedir. Yatay masa aranjmanı masada oturan kişilerin birbirini daha rahat görmelerini sağlayacaktır. Davet, yemek, toplantılar için yatay masa çiçeği, söz- nişan masası için ise boylu masa çiçeği tercih edilmelidir. Masa üstü çiçek dizaynı kullanım amacına göre farklılık gösterebilmektedir. 

Masa Çiçeği Modelleri 

Masa çiçeklerinde çok geniş bir renk ve model seçeneği olmasına karşın masa süslemesinde beyaz ve tonlarında çiçeklerin daha sık tercih edildiği bir gerçektir. Masa çiçek modelleri yapay ve canlı masa çiçeği olarak sıralanabilir. Uzun süre kullanılması ve dekoratif olarak kalıcı olması için yapay masa çiçeği de tercih edilebilmektedir. Yapay lilyum masa çiçeği davet, yemek, toplantı masalarında en uygun modellerin başında gelmektedir. Yapay gelin masası çiçeği olarak da oval, sarkık masa çiçeği, içerisinde lilyum arasında güller, orkide çiçekleri kullanılabilmektedir. Eğer siz de kaliteli bir masa çiçeği arıyorsanız Marmara Çiçek olarak hizmetinizdeyiz. Masa üzerine hazırladığımız çiçeklerimizden sizin için uygun olanları tercih edebilirsiniz. 

Ofis Masa Çiçekleri

Çiçekler hayatımızı renklendirmek için en güzel varlıklardır. Günün büyük kısmını geçirdiğimiz iş yeri masa süslemesi içinde canlı ve yapay masa çiçeği tercih edilmektedir. Ofis masa çiçeği olarak kaktüs sukulent tanzimleri, teraryumlar ve masa çiçek aranjmanları da ortama pozitif değer katan güzelliklerdir. 

Protokol Masa Çiçeği 

Hayatın her alanında çiçeklerin enerjisinden yararlanılmaktadır. Özel davet ve toplantılarda protokol masasını renklendirmek üzere canlı masa çiçeği, masa aranjmanı daha uygun olacaktır. Ancak yapay protokol masa çiçeği ile de farklı toplantılarda kullanılmak üzere tercih edilebilir. İnsan ruhuna hitap eden çiçekler görsellik bakımında herkesi büyülediği gibi, zarifliği ile de yaşam alanlarına pozitif değer katan seçimlerinin başında yer alıyor. Yapay salon çiçekleri ile de yaşam alanlarınıza değer katarak mutlu olabilirsiniz. 

Masa Çiçeği Fiyatları 

Herkesin beğenisine hitap edecek farklı model ve seçeneklerde masa çiçeği Marmara Çiçek olarak deneyimli ustalarımız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Masa çiçek fiyatları model ve canlı- yapay durumuna göre değişmektedir. Ayrıca sizlerin tercih ettiğiniz renk, çiçek ve modelde canlı- yapay masa çiçekleri bütçenize göre de hazırlanmaktadır. Masa çiçek modellerimiz aynı gün teslim ve kapıda ödeme kolaylığı ile satışa sunulmaktadır.

Masa Çiçeği Fiyatları, Masa Çiçeği Modelleri, Yapay Masa Çiçeği Fiyatları, Canlı Masa Çiçeği Fiyatları, Masa Çiçeği, Lilyum Masa Çiçeği, Protokol Masa Çiçeği, Yapay gelin masası çiçeği, Yapay Lilyum masa çiçeği, Yatay Masa Çiçeği, Masa Aranjmanı, Masa Aranjman Modelleri, Canlı Masa Aranjmanı