Hastaya Çiçek

Sevdiklerimizin iyi günlerinde yanlarında olduğumuz gibi kötü günlerinde de yanlarında olmamız bir görevdir. Özellikle hastalanmış, hastaneye yatmış, operasyon geçiren yakınlarımıza 'Acil Şifalar' dileyerek, yakın ilgimizi göstermek gerekmektedir. Hasta ziyaretleri, hastanın ve yakınlarının moralini yükseltir ve bir nebze de olsa gülmelerini, moral depolamalarını sağlayabilir. Hasta ziyaretlerinde tercih edebileceğiniz en güzel hediye kesinlikle güzel bir çiçektir. Hastanenin hüzünlü, bunaltıcı havasını sadece bir çiçek ile bir anda yok edebiliriz. Hatırlandığını bilmek, iyi dilek ve temennileri duymak insanı gerçekten mutlu eder. Bu nedenle hastaya çiçek göndermek için Marmara Çiçek olarak zengin ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.  

Erkek Hastaya Çiçek

Eğer hastalanan erkek yakınınız, aile veya iş çevresinden birisi varsa ne göndersem diye düşünmeyin.  Erkek hastaya çiçek göndermek isterseniz çok zengin ürün çeşitlerimizden birisini tercih edebilirsiniz. Erkek hastaya gönderilecek çiçeklerde renk seçimi daha sınırlıdır. Sadece kırmızı ve pembe çiçeklerin dışında beyaz, mor, lila, sarı gibi her renkte çiçekler, orkideler, saksı çiçekleri, bu tonlarda hazırlanan aranjmanlar erkek hastaya gönderim için uygundur. 

Hastaya Çiçek Notu

Geçmiş olsun çiçeği göndermek istediğinizde ne yazılır, diye kara kara düşünmeyin.  Özenle hazırlanan hasta çiçeğinin not bölümünde duygularınızı aktaran güzel sözler eşliğinde çiçeğinizi hastane odasına kadar teslim ediyoruz. Yakınlarınıza, eş dost ve arkadaşlarınıza çiçek notu olarak online siparişlerinizde hazır mesajlardan ekleyerek gönderim yapabilirsiniz. Şifa bekleyen hastalarınıza çiçeklerin pozitif enerjisi ile geçmiş olsun dileklerinizi iletin ve onları mutlu edin. Hastalarınıza gönderebileceğiniz Canlı, Yapay her türlü çiçek ile hizmetinizdeyiz.

Geçmiş Olsun Çiçek Resmi

Hastaya online olarak sipariş verip çiçek göndermek, telefonla çiçek sipariş vermek istediğinizde whatsap yolu ile çiçeğin görseli size gönderilecektir. Geçmiş olsun çiçeğiniz çıkmadan resmini önce siz görebilirsiniz. Çiçeğiniz siz onayladıktan sonra çıkacaktır. Böylece acaba nasıl çiçek gitti diye merak etmezsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçeği Ne Gönderilir?

Hastaya buket çiçek, orkide çiçek, saksı çiçekleri ve çiçek aranjmanları gönderilir. Birçok hastane canlı çiçekleri hastanın odasının kapsına kadar içeriye almaktadır. Ancak doğum çiçeği olarak seçilen bebekli yapay çiçekler hastanın odasına kadar alınmaktadır.

Geçmiş Olsun Çiçek Fiyatları 

Marmara Çiçek olarak web sayfamızda Geçmiş Olsun çiçeği model ve fiyatlarını sizler için sıraladık. Sizin talep ve bütçenize göre de hastaya çiçek hazırlanmaktadır.