Müşteri Memnuniyeti

Bizler çok az iş dalının sahip olabileceği imkanlara sahibiz. Bu yüzden çok ta şanslıyız aslında. Doğanın bize armağan ettiği en güzel şeylerden olan çiçeklerle iç içeyiz. İşimiz de insanları mutlu etmek. Alıcısına teslim ettiğimiz bir çiçeğin gözlerde ortaya çıkardığı mutluluk paha biçilemez. Yani yaptığımız işin yükü oldukça ağır.

 

İnsanları mutlu etmek için çalışılan böylesi bir işte oldukça titiz davranmak zorundayız. 22 yılda özenle oluşturduğumuz ve koruduğumuz markamız, prensiplerimiz ve müşterilerimize olan sorumluluklarımızın bize yüklediği bir misyon var.  Bu misyon gereği, çiçeklerin hazırlanma aşamasından, teslimat aşamasına kadar her noktada Marmara Çiçekçilik kalite ve garantisi damgasını vurmalıdır.

 

Ürünlerimiz, müşterlerimizin istekleri doğrultusunda belirtilen adreslere teslim edilene kadar sürekli kontrolümüz altındadır. Ve bizim teslim ettiğimiz her çiçek, alıcısını mutlaka tatmin etmelidir. Bu yaptığımız işin tamamlanmış olduğuna dair son adımdır. Eğer müşterimiz mutlu ise, görevimizi yapmış olmanın gururunu yaşarız. Eğer müşterilerimizden herhangi birinin yaşayacağı herhangi bir memnuniyetsizlik önce bizi mutsuz eder. İşte bu yüzden, ürünlerimizi teslim aldığınızda, güç bir ihtimal de olsa, herhangi bir memnuniyetsizlik ile karşılaşırsanız, bunu dağıtım personelimize anında bildiriniz.

 

Sizlerin mutluluğu için varız.
Saygılarımızla...

En Son Gezdikleriniz