Tasarım Çiçekler

Sevdiklerinizin özel günlerinde, kişiye özel tasarım çiçek modellerimiz ile hizmetinizdeyiz. Yılların deneyimi ile sektörde marka olmanın verdiği sorumlulukla, deneyimli ustalarımızın hayal gücünün sınırlarını zorlayan butik çiçek modelleri ile özel günleriniz daha anlam kazanacak. Taptaze, canlı çiçekler, dekoratif, cam, seramik, kutu, saksı çeşitlerinin içerisinde harika aranjman tasarımları ile özel günleri taçlandırmanızda aracılık etmekteyiz. Özel tasarım çiçekler, butik çiçekler tamamen kişiye özel olarak dizayn edilen ürünlerdir. Söz- nişan, doğum günü, tebrik, teşekkür ve her türlü özel gün için tasarım çiçek hazırlanmaktadır. Tasarım çiçeklerde sizin talep ve beklentileriniz göz önünde bulundurularak buket, aranjman, teraryum, yapay çiçek hazırlanmaktadır.

Çiçek Tasarımı Nasıl Yapılır?

Tasarım çiçek dizaynında yılların deneyimli ustalarımızın hayal gücünün ve kullanılan kaliteli ve taze ürünlerin önemi büyüktür. Sizlerin talebi doğrultusunda kutuya, seramik, cam özel vazolar içerisine, çiçek dizaynı yapılmaktadır. Özel tasarım çiçeklerde ürün hazırlandıktan sonra size whatsap üzerinden görsel gönderilerek onayınız alınmaktadır. Herrhangi bir ekleme, çıkarma, değişiklik veya onay talebinize göre ürün tamamlanmaktadır. Bu şekilde çiçeğiniz çıkmadan ilk önce siz görme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.  

Çiçek Sepeti Tasarım Çiçekler

Özel butik çiçekler, tasarım çiçek modellerinde sepet içerisine hazırlanan aranjmanlar ilk sırada yer almaktadır. Canlı ve taze çiçeklerle hazırlanan çiçek sepeti, sepette tasarım çiçeklerle sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. Tasarım çiçekler çiçek sepeti içerisinde sevdiklerinize özel notunuz eşliğinde sunulmaktadır.

Tasarım Çiçek Fiyatları

Tasarım Çiçek siparişi vermek isteyenler çiçek fiyatlarını merak etmekteler. Tasarım çiçek fiyatlarında kullanılacak altyapı, aranjmanda kullanılacak çiçekler fiyatları belirlemekte etken olmaktadır. Buket, aranjman boyutuna ve kullanılacak çiçeklere göre ucuz tasarım çiçek  fiyatlarından, istediğiniz bütçe aralığında değişen fiyatlarda tasarım çiçekler hazırlanmaktadır.

Tasarım Çiçek online çiçek sipariş kolaylığı, kapıda kredi kartı veya nakit ödeme avantajıyla. Sevdiklerinizi mutlu etmek için doğru adres Marmara Çiçek.