Nişan Çikolatası

Evlilik yolunda ilk adım olarak nişan hazırlığı yapan çiftler için çiçek ve çikolata alternatifleri hazırlayarak şık bir kombin olarak sunuyoruz. Yılların deneyimi ile hazırlanan taze ve şık çiçek buketi, aranjman modellerine eşlik etmek üzere isteme çikolatası, söz çikolatası, nişan çikolatası çeşitleri ile uyumlu kombinlerle gelin evine gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Kalitesi ve lezzeti ile tanınan Melodi marka çikolata çeşitleri şık tepsi, gondol, şekerlik, cam tabak, ahşap tepsi gibi çeşitli altyapılar içerisine özenle hazırlanarak çiçek ile uyumlu olarak süslenmektedir. Nişan çiçeği, söz- nişan çikolata tepsisi modellerimizi görmeden karar vermeyin. Tercihe göre farklı alternatiflerde söz- nişan çikolatası, isteme çiçeği seçeneklerimiz en kısa sürede hazırlanıp, sunulmaktadır. 

Nişan Çikolata Tepsisi

Tepsi içerisinde hazırlanan nişan çikolatası daha çok tercih edilmektedir. Ahşap, gümüş, gold, bronz kaplama tepsiler içerisinde nişan çikolatası canlı veya yapay çiçeklerle süslenerek sunuma hazırlanmaktadır.  

Söz çikolata tepsisi süsleme

Çikolata tepsi süslemesi tercih edilen çiçek ile kombin oluşturacak şekilde yapılmaktadır. Örneğin kırmızı gül buketi hazırlanacaksa çikolata tepsisinde de canlı kırmızı güller kullanılmaktadır. Uzun yola gidecekler, şehir dışına çıkacaklar ve çiçeği yapay olanların da söz çikolata tepsisi süslemesinde yapay çiçekler kullanılmaktadır.

Nişan Çikolatası Gondol

Gondol içerisinde hazırlanan söz- nişan çikolatası modelleri yıllardır popülerliğini korumaktadır. Genellikle gümüş gondol yada cam gondol modelleri içerisine söz- nişan çikolatası görsel olarak şık olduğu kadar, evde kullanımı açısından da tercih sebebidir.  

Nişan Çikolatası Fiyatları

Yeni hayata başlangıç yapmak isteyen gençler ve aileleri için en önemli unsurların başında fiyat gelmektedir. Damat veya ailesi uygun fiyatlı söz- Nişan Çikolatası arayışında da olabilmektedir. Marmara Çiçek olarak çikolatada kar amaçlı değil de müşterilerimize çiçek çikolata kombini yaparak işlerini kolaylaştırmak için hareket etmekteyiz.

Evde Nişan Çikolatası Süsleme

Söz- nişan töreni yapacak olanların merak ettiği bir diğer konu ise evde Nişan Çikolatasını nasıl süsleriz? Tabi ki de evde kendini söz- Nişan Çikolata tepsisi hazırlayabilirsiniz. Mağazamızda nişan tepsisi modellerinden esinlenerek çikolatanızı dizayn etmek mümkündür. Çikolataları tepsiye dizdikten sonra, streç filmle kapatıp, üzerini yapay çiçeklerle süsleyerek, yoğun kurdela takılması yeterlidir. 

Söz Çikolatası, Nişan Çikolatası, Nişan Çikolatası Fiyatları, Söz- Nişan Çikolatası Fiyatları, Nişan Çikolata Tepsisi, Söz Çikolata Tepsisi, Gondol Nişan Çikolatası, Gondol Söz Çikolatası, İsteme Çikolatası, Nişan Çikolata Tepsi Fiyatları, Nişan Çikolata Tabak Modelleri  


  • İsimli Nişan Çikolatası
  • Nişan çikolatası nasıl olmalı?
  • Nişan çikolatası nedir?
  • Nişan çikolatası Nereden Alınır?
  • Söz çikolatası nedir?