Nasıl Sipariş Verebilirim?

Değerli müşterimiz,

 

Sitemiz üzerinden sipariş vermek çok kolaydır. Çiçek siparişi vermek için aşağıdaki adımları takip etmenizi öneririz.

1-) Öncelikle sipariş vermek istediğiniz ürünü tespit ediniz. Üst menülerdeki kategori sistemi, size istediğiniz ürünün kategorisi hakkında yardımcı olabilir. Ya da sağ üst köşede bulunan arama kutusuna ürünün adını yazarak da ulaşabilirsiniz.

2-) Ürünü bulduktan sonra hemen altında bulunan yeşil "Satın Al" butonuna tıklayınız.

3-) Açılan sayfadan ürünün gönderileceği il / ilçeyi, teslim tarihini ve istediğiniz teslimat saati aralığını seçip, "Siparişe Devam Et" butonuna tıklayınız.

4-) Açılan sayfadan, çiçeğinizin yanında bir oyuncak ya da çikolata gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Siparişinize eklenmesini istediğiniz ürünün altındaki kutuya adedini yazın ya da yukarı ok tuşuna basarak istediğiniz adede getirin. Ardından "Siparişe Devam Et" butonuna tıklayın.

5-) Açılan sayfadan alıcı bilgilerini girin. Ve "Devam Et" butonuna tıklayın.

6-) Açılan sayfadan gönderici bilgilerini girin. Sipariş tesliminde Sms veya E-Posta ile bilgilendirilmek istiyorsanız ilgili kutuları işaretleyin. "Mesafeli Satış Sözleşmesini" okuyun.İşaret kutusunu Onaylayın ve "Devam Et" butonuna tıklayın.

7-) Açılan sayfadan size uygun ödeme yöntemini seçin ve işleminizi sonlandırın.

Siparişiniz başarıyla alınmış olacaktır. Siparişinizin herhangi bir aşamasında herhangi bir problem yaşarsanız, 0216 442 75 94 nolu telefondan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

En Son Gezdikleriniz