Hazır Mesajlar

DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.
Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum..
Doğumgünün kutlu olsun.
Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedâkarlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. D
oğumgünün kutlu olsun. Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum.
Doğduğun o muhteşem gün bulutları aşarak, adeta bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayatımıza.
Hep sevgiyle yaşa! Nice mutlu yıllara.. Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlullukların sonsuz doğum günün kutlu olsun.

ANNEYE MESAJLAR
Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgiyi tarif et desen bana, herhalde sadece "anne" derdim Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her Saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim icin çok özelsin.
Sevgili annecigim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana göosterebilme şansım olur?Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine?
Anne seni seviyorum?Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun?
Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.
Meger dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmıs. Sana her seslenisimde ya acım dinmiyor yada sevgim Cosuyor.
Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Seni seviyorum Anne.
Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çook severim

SEVGİLİYE MESAJLAR
Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.
Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.
Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.
Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin
Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.
Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin
Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI
Geçmiş olsun dileklerimle, her zaman, her ihtiyaç duyduğunda yanında olduğumu bilmeni isterim. Acil şifalar
Geçmiş olsun dileklerimle her zaman, her ihtiyaç duyduğunda yanında olduğumu bilmeni isterim. Acil şifalar dilerim.
Kalbimiz seninle, bir an önce gozlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun?
Geçmiş olsun, en kısa sürede aramızda olman dileğiyle
Biran önce sağlığına kavuşman dileğiyle, acil şifalar dilerim.
Hastalanman bizleri çok üzdü, acil şifalar diliyoruz.
Kendine çok dikkat et, sen bizim için önemlisin.

En Son Gezdikleriniz