Güller

Gül Buketi
Sevdiğinize sevginizi anlatmanın en kolay ve en can alıcı, etkileyici yolu çiçekler, çiçeklerin de kraliçesi güllerdir. Çünkü güller aşkın, sevginin ve tutkunun çiçeğidir. İşte bu yüzden aşıklar genellikle birbirlerine güller vermeyi tercih ederler.  Güller içinde en çok tercih edilen renk de herkesin tahmin ettiği üzere kırmızıdır. Çünkü kırmızı aşkın ve tutkunun rengi olarak bilinmektedir. Kırmızı güllerin yanında beyaz güllere aşık olan kadınların varlığı da azımsanmayacak kadar çoktur. Sevgiliye alabileceğiniz çiçekler arasında ilk sırada güllerin yer alması kadar doğal bir seçim yoktur. 

Canlı Güller

İthal, diri, taze ve canlı güller karşılıksız, koşulsuz sevgiyi en ifade eden çiçektir. Bu nedenle kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlarda canlı güller sunarak duygularınızı ifade edebilirsiniz. Canlı ve taze güllerle hazırlanan buket, aranjman sevgiliyi mutlu edecek en güzel hediye olacaktır. Evlilik teklifi, kız isteme, söz nişan çiçeği olarak da en çok canlı, kırmızı güller tercih edilmektedir. Kırmızı ve beyaz güllerin yanında mavi renkli güller de son zamanlarda büyük ilgi görmektedir. O halde sevdiğinize bir an önce Marmara Çiçek’ten harika güller gönderin ve sevginin, aşkın, mutluluğun tadını çıkarın.

Kucak Dolusu Güller

Evlilik teklifi, kız isteme, söz- nişan çiçeği olarak hangi çiçek tercih edilmeli, diye merak ediyorsanız tabii ki kucak dolusu güller tercih edebilirsiniz.  201 kırmızı gül buket, 101 kırmızı gül buket, 41 kırmızı gül buket sevgiliye sunulacak en güzel hediyedir. Kucak dolusu gülleri her türlü özel gün için sevgiliye sunabilirsiniz. 

Kırmızı Gül Buketi

Tutkulu aşkı en iyi ifade eden kırmızı gül buketi, evlilik teklifi, kız isteme, söz- nişan çiçeği olarak tercih edilebilecek en güzel seçenek. Kırmızı ithal güller, Kırmızı Ekvator Güller, kırmızı yerli güllerle özenle hazırlanan buket, aranjman, kutuda tanzim ile özel günlerde duygularınızı aktarabilirsiniz. Kırmızı gül buket modellerimizi kırmızı, natürel, çuha, kağıt ambalaj seçenekleri ile süslenerek sunuma hazırlanmaktadır. 

1 Adet Canlı Gül Kaç TL?

Gül sevgiliye en güzel hediyedir. Ancak bazen içimden geldi diyerek tek bir gül bile sevgiliyi mutlu etmeye yeter. Tek Gül Buketi, Gül Demeti, içimden geldi diyerek sunulacak en gülümseten hediye olarak ilk sırada yer alıyor. Bu nedenle gül fiyatları, tek gül fiyatları en çok araştırılan konulardandır. Buket içerisinde kullanılacak gül sayısı gül adet fiyatına göre değişmektedir.

Sevgiliye Gül, Sevgiliye Gül Gönder, Kırmızı Gül Buket, Kırmızı Gül Demet, 101 Kırmızı Gül Buket, 201 Kırmızı Gül Buket, 41 Kırmızı Gül Buket, İsteme Çiçeği, Söz Çiçeği, Nişan Çiçeği, Gül Buket Fiyatları, Tek Gül Demeti, Kutuda Güller.