Özür Çiçeği

Gönül almak, istemeden ve bilmeden kırmış olduğunuz kalpleri onarmak ve sevdiklerinizin yüzünü gülümsetmek için verebileceğiniz en kibar ve nazik hediye çiçek olacaktır. Rengarenk, şık tasarımlı buket, aranjman ve orkide modellerimizi sevdiklerinizin yüzünü gülümsetmek ve arada ki kırgınlığı onarmak için tercih edebilirsiniz. Diğer tüm özel günleriniz gibi, özür ve barış için de yine en şık ve düşünceli hediye birbirinden kaliteli ve taze kesme çiçeklerden oluşan aranjmanlarımız olacaktır. Daha kalıcı bir hediye isterseniz birbirinden güzel renklere sahip ithal orkidelerimizden veya çeşitli saksı çiçeklerimizden de tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin kalbini geri kazanmak ve yüzlerini gülümsetmek için her duruma uygun çiçek modellerimizi sizlere sunuyoruz. Sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan siparişinizi oluşturabilir, sevdiklerinizin adresine kadar gönderilen çiçekler ile yüzlerini gülümsetebilirsiniz.

Barışmak İçin Hangi Çiçekler Alınır?

Masumluğun ve saflığın temsili olan beyaz güller ya da tutkunun ve aşkın sembolü olan kırmızı güller kalbini kazanmak istediğiniz sevdikleriniz için ideal tercihlerden birisi olacaktır. Eşinizin kalbini geri kazanıp özür dilemek istiyorsanız güller her zaman klasik bir tercih olmuştur. Fakat sadece gül ile gönül alınır demiyoruz. Çeşitli kır çiçeklerinden, özel, kaliteli kesme çiçeklerden oluşan rengarenk buket modellerimizden veya şık vazo içerisinde yapılmış aranjman modellerimiz hem farklı hemde estetik bir özür hediyesi olacaktır. Eşinizin, annenizin veya arkadaşlarınızın gönlünü özenle hazırlanmış taze çiçeklerden oluşan buketlerimiz ile hemen geri kazanabilirsiniz. 

Erkeğe Özür Çiçeği Gönderilir mi?

Kalp kırınca özür dilemek hem kadının hem de erkeğin çekinmeden yapması gereken bir görgü kuralıdır. Peki kalbini kırdığınız erkek arkadaşınız için çiçek hediye olur mu sorusu kuşkusuz herkesin aklında olan bir sorudur. Çiçek göndermenin farkı olmadan kalbini geri kazanmak istediğiniz arkadaşınız, kardeşiniz veya babanız içinde uygun modellerimiz sitemizde mevcuttur. Çeşitli çiçeklerden oluşan buket ve aranjman modellerimiz ustalarımız tarafından uyumlu bir şekilde hazırlanmaktadır. 

Özür Çiçeği Ne Renk Olur?

Sevgili ile barışmak için kırmızı ve beyaz güller ön plana çıkarken aslında her renk özür buketiniz için uygun olacaktır. Yeşiller, pembeler ya da kalbini geri kazanmak istediğiniz yakınınızın en sevdiği renklerden bir buket hoş bir sürpriz olacaktır. 

Özür Çiçeği Yapay

Sevdiklerinizin evini veya odasını uzun süreli olarak renklendirmek isterseniz çeşitli yapay çiçek modellerimizi de gönül almak için tercih edebilirsiniz. 

Özür Çiçeği Çiçek Resmi

Sevdiklerinize online olarak sipariş verip çiçek göndermek, telefonla çiçek sipariş vermek istediğinizde whatsap yolu ile çiçeğin görseli size gönderilecektir. Özür çiçeğiniz çıkmadan resmini önce siz görebilirsiniz. Çiçeğiniz siz onayladıktan sonra çıkacaktır. Böylece acaba nasıl çiçek gitti diye merak etmezsiniz.


Barış Çiçeği, Özür Çiçeği, Arkadaşa Çiçek, Barışma Çiçeği, Anneye Çiçek, Arkadaşa Aranjman, Erkeğe Çiçek, Sevgiliye Barış Çiçeği, Özür Buketi