Mor Kırçıllı Orkide
Mor Kırçıllı Orkide

Mor Kırçıllı Orkide

Çiçek Kodu : 3250
249 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat (İstanbul)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Tek dallı mor ve beyaz renklerde kırçıllı modeli orkideyi seramik saksı içerisinde özel süslemesiyle sevdiklerinize sunmak üzere hazırladık. Asil orkide çiçeğinin en güzel renklerinden mor kırçıllı, kalıcı ve köklü olduğu için sevdiklerinize en iyi hediye seçeneklerinden. Tebrik, teşekkür, doğum günü, ziyaret, iş başı çiçeği olarak tekli orkide sipariş edin, hemen adresinize kadar gönderelim. 

Bakımı: Orkideyi direkt güneş ışınlara maruz bırakmadan ışıklı alan yerde konumlandırınız. Orkidenin bulunduğu saksı şeffaf saksı olmalıdır. Orkidenin kökleri fotosentez yaptığından dolayı ışık görmelidir. Orkide uzun ömürlü bir bitki olduğu için çiçekleri döküldüğünde toprağını tazelemeniz yeterlidir. Ancak özel orkide toprağı kullanılması gerekmektedir.

 

Orkide Nasıl Sulanmalı?

Orkidelerinizi sularken çiçeklerin hassas ve narin olduklarını unutmamalısınız. Bu sebeple sulama yaparken suyun oda sıcaklığında olması ve sulamanın hep aynı zamanlarda yapılmasına dikkat edilmelidir. Sulama sonrasında tabağında su kalmamasına dikkat edilmelidir. Orkide çiçeğinizin başka bir cisme değmemesine dikkat edilmelidir. Toprak değişiminde özel orkide toprağı kullanılmalıdır. Çiçekleri döküldüğünde orkide vitamini kullanımı tavsiye edilmektedir. Orkidenizin yapraklarını belli aralıklarla nemli bezle silebilirsiniz. 

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz