Seramik Saksıda Dendrobium Orkide
Seramik Saksıda Dendrobium Orkide
Seramik Saksıda Dendrobium Orkide
Seramik Saksıda Dendrobium Orkide

Seramik Saksıda Dendrobium Orkide

Çiçek Kodu : 1089
289 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
Stokta yok. Benzer ürünler için tıklayınız.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

En göz alıcı güzellikte orkide modellerinden Dendrobiumen göz alıcı fuşya rengi ile beğeni topluyor. Sarmaşık gibi bitkinin her yerini saran çiçekleri kokulu olan Dendrobium Orkide içinizi ısıtan rengi dışında, mutluluk veren kokusuyla da baş döndürüyor. Dekoratif ayaklı saksıda Fuşya çiçekli Dendrobium bitkisi, yerini sevdiğinde belli aralıklarla  tekrar çiçek açacaktır. 


Bakımı: Direk güneş ışınlara maruz bırakmadan ışıklı alanlarda konumlandırınız. Orkidenin bulunduğu saksı şeffaf saksı olmalıdır. Orkidenin kökleri fotosentez yaptığından dolayı ışık görmelidir. Çiçeğin toprağına kök boğazını geçmeyecek şekilde sulama yapılmalıdır. Sulama işleminden bir gün sonra saksı altında su kalmamasına dikkat edilmelidir. Uzun ömürlü bir bitki olduğu için çiçekleri döküldüğünde toprağını tazelemeniz yeterlidir.

 

Orkide Nasıl Sulanmalı?

Orkidelerinizi sularken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta bu çiçeklerin hassas ve narin olduklarını unutmamanız gerektiğidir. Bu sebeple sulama yaparken oda sıcaklığının aynı oranda olması ve sulamanın aynı zamanlarda yapılmasına dikkat edilmelidir. Orkideleri bulundurduğunuz ortamlarda çiçeğinizin başka bir cisme değmemesine dikkat edilmelidir. Toprak değişiminde özel orkide toprağı kullanılmalıdır. Çiçekleri döküldüğünde orkide vitamini kullanımı önerilir. Orkidenizin yapraklarını nemli bezle silebilirsiniz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz