Mandalina Ağacı
Mandalina Ağacı

Mandalina Ağacı

Çiçek Kodu : 7771
549 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Minyatür meyve ağaçları evinizde, ofisinizde, mağazalarda, cam balkonlarda ortamı renklendiren bitkilerdir. Kumkuat, mandalina ağacı üzerindeki turuncu meyveleri ile yeşilin ahenkli dansıyla yaşam alanlarınıza hayat katacak bitkilerin başında geliyor. Marmara Çiçek olarak sizlere farklı boyutlarda ve mandalina ağacı modellerini istediğiniz adrese gönderimini sağlıyoruz. Bakımı ve yetiştirilmesi kolay olan minyatür mandalina ağacını ister kendiniz, isterseniz de sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak tercih edebilirsiniz. Mandalina ağacı altında stok durumuna göre yapay aksesuarlarla süslenerek daha şık bir sunumla istediğiniz adrese gönderilmektedir.

Boy: 50-55 cm

Mandalina bakımında orta, dolaylı ışık yeterlidir. Doğrudan güneş ışığından ve derin gölgelerden kaçının. 

Sulama: Büyüme mevsiminde iyice su, kışın ise daha az sulayın. Toprağını nemli tutun ancak suyu abartmayın.

Mandalina ılıman iklim isteyen bir meyvedir. Bu nedenle ne aşırı soğuğa maruz bırakılmalı ne de çok sıcakta yetiştirilmelidir.

Özellikle yaz aylarında direkt yakıcı güneşten korunmalı,  ofis ev ortamında cam arkasından güneş almamalıdır. Kışın kalorifer üstü ya da yanına konmamalı, klimadan uzak tutulmalıdır. Yazın kapalı ortamda bakılacaksa hafta 1 defa bol su verilmelidir. 

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz