Kız İsteme Çiçeği

Herkesin hayatında çok özel anlar vardır. Bu özel anlar herkes için önemli ve değerlidir. Yeni bir hayata adım atmaya hazırlandığınız kız isteme, söz- nişan ve düğün günü herkesin unutamayacağı özel günler arasındadır. Kız isteme töreninin olduğu gün, hayattaki en heyecanlı, en telaşlı ve oldukça önemli günlerdendir. Bu güzel ve anlamlı gün tabi ki her şeyin kusursuz olması istenir. Ailelerin ilk tanışması, kız isteme olacağı o mutlu ve heyecanlı günde en hassas konu çiçek seçimidir. Kız tarafına takdim edilecek olan çiçeğin güzelliği erkek tarafının ne denli istekli olduğunu, gelin hanıma ve ailesine önem verdiğini göstermektir. Hayatınızda belki de sadece bir defa yaşayacağınız güzel anların şıklığını zarif çiçekler ile tamamlamak isterseniz işi uzmanına bırakın, isteme çiçeğinizi biz hazırlayalım.

İstemeye Giderken Nasıl Çiçek Olur? 

Kız istemeye giderken götürülecek çiçeklerin başında kırmızı gül buketi veya renkli gül buketi gelmektedir. Aşkı ve tutkuyu simgeleyen kırmızı güllerin sayısı ne kadar fazla ise buketin zarifliği ve göz alıcılığı da o denli artar. Kız isteme çiçeklerinde gösterişten kaçınılmalı ve zarifliğe daha çok öze gösterilmelidir. Kız isteme merasimlerinde zarifliği temsil eden orkideler de tercih edilebilmektedir. Kız isteme çiçekleri gelinin isteğine göre Aranjman, buket çiçek, saksı çiçeklerinden orkideler ve orkideli aranjman olarak da hazırlanabilir.  

İsteme Çiçeği Yapay Olur mu?

Kız isteme ziyaretine giderken yapay çiçek tercih edilir  mi? Bu soru sıklıkla karşılaştığımız soruların başında geliyor. Gerçek gibi görünen yapay çiçek aranjmanı kız isteme çiçeği olarak tabi ki tercih edilmekte. Şehir dışına kız istemeye gidenler genellikle dayanıklı olması açısından yapay çiçek tasarımlarını tercih etmekte.  Ayrıca kalıcı ve dekoratif olduğu için de yapay isteme çiçeği tercih edenler çoğunlukta. Her iki tarafın isteği doğrultusunda yapay isteme çiçeği tercih edilecekse, özgün yapay çiçek modellerimizi isteme için özenle tüller ve kurdelalarla süsleyerek sunuma hazırlamaktayız.

İsteme Çiçeği Kutulu

Son yılların yeni trendi kutuda çiçekleri kalıcı ve taşınabilir olması açısından yapay çiçeklerle de hazırlamaktayız. Farklı renk ve ebatta karton kutular içerisinde gerçek gibi görünen yapay çiçekler isteme çiçeği olarak tercih edilmekte. Kutuda yapay kırmızı güller, kutuda sevdiğinin baş harfleri en çok tercih edilen isteme çiçeği modellerimizin başında gelmektedir.

İsteme Çiçeği 101 Gül

Tutkulu aşkı en iyi ifade eden ithal, taze ve diri güllerle çok şık isteme buketi modelleri hazırlamaktayız. İsteme çiçeği buketlerinde tabi en çok ilgiyi 101 gül buketleri görmekte. Her genç kızın hayali damat adayının kucak dolusu güllerle kapısına gelmesidir. Müstakbel eşinizin hayalini gerçekleştirmek için 101 tane gülden hazırlanan kucak dolusu buketle kız istemeye gidebilirsiniz. 
En güzel gül buket modelleri, 101 gül buketi çeşitleri, canlı yapay arajmanları sizin için özenle hazırlamaktayız. 

İsteme Çiçeği Fiyatları

Marmara Çiçek olarak web sayfamızda kız isteme çiçeği model ve fiyatlarını sizler için sıraladık. Sizin talep ve bütçenize göre de isteme çiçeği hazırlanmaktadır. 

 Kız isteme çiçeği, Kız İsteme Çiçekleri, İsteme Çiçeği, İsteme Çiçekleri, Söz Çiçeği, Nişan Çiçeği, İsteme Çiçek