Fuşya Orkide Aranjman
Fuşya Orkide Aranjman
Fuşya Orkide Aranjman
Fuşya Orkide Aranjman
Fuşya Orkide Aranjman
Fuşya Orkide Aranjman

Fuşya Orkide Aranjman

Çiçek Kodu : 3178
849 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat (İstanbul)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Asil orkide çiçeğinin en güzel ve göze çarpıcı rengi ile hazırlanan şık tasarım. Ayaklı dekoratif seramik saksı içerisinde iki adet fuşya çift dallı orkidenin alt kısmına canlı yeşilliklerle hazırlanan sade olduğu kadar şık aranjman modelimiz. İş tebriği, kutlama, teşekkür, söz- nişan çiçeği olarak albenili fuşya orkide aranjman modelimizi online sipariş verin adresinize gönderelim. 

 Bir müddet sonra aranjmandaki kesme çiçekler solacaktır. Onları atınca geriye kalan orkide uzun yıllar evinizde bakılabilir. Direk güneş ışınlara maruz bırakmadan ışıklı alanlarda konumlandırınız. Orkidenin bulunduğu saksı şeffaf saksı olmalıdır. Orkidenin kökleri fotosentez yaptığından dolayı ışık görmelidir.  Uzun ömürlü bir bitki olduğu için çiçekleri döküldüğünde toprağını tazelemeniz yeterlidir. 

 

Orkide Nasıl Sulanmalı?

Orkidelerinizi sulamanın aynı zamanlarda yapılmasına dikkat edilmelidir. Çiçeğin toprağına kök boğazını geçmeyecek şekilde sulama yapılmalıdır. Sulama işleminden bir gün sonra saksı altında su kalmamasına dikkat edilmelidir. Orkideleri bulundurduğunuz ortamlarda çiçeğinizin başka bir cisme değmemesine dikkat edilmelidir. Orkide toprağı değiştireceğiniz de özel orkide toprağı kullanılmalıdır. Çiçekleri döküldüğünde orkide vitamini kullanımı önerilir. Orkidenizin yapraklarına su püskürtmeniz yararlı olacaktır.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz