Anneme Çiçek

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü Anneler Günü olarak kutlanıyor. Tabi ki anneler için yılın sadece bir günü kutlama, asla yeterli değil, her gün anneler günü tadında yaşatarak, her gün onlara bizim için ne kadar değerli olduklarını hissettirmeliyiz. Bu yıl da anneler gününde annelere ve anne olan eşlerimize en güzel çiçekleri sunarak mutlu etmeliyiz. Pandemi nedeniyle annelerimizin her yıldan daha fazla mutlu olmaya ve morale ihtiyaçları var. Tüm dünyada ve ülkemizde coşkuyla kutlanan anneler günü bu nedenle bu yıl daha da anlamlı kutlamayı hak ediyor. Ne hediye edersek edelim annelerin hakkını ödemek mümkün değil, ama ona çiçekler sunarak yüzüne ve yüreğine kocaman bir gülümseme kondurmak mümkün. Annelere en sevdiği çiçekleri şık sunumlarla onlara layık bir şekilde hazırlayıp, duygularınızı dile getiren notunuz eşliğinde sunuyoruz. Şehir dışında, yurt dışında olanlar, kısıtlamalardan dolayı annesinin elini öpmeye gidemeyenler için siz seçin, çiçeğinizi ve duygularınızı annenize biz ulaştıralım. 

Anneye Hangi Çiçek Alınır?

Sitemizde anneme ne hediye etsem diye düşünenler için anneme çiçek hediye seçeneklerimizi derledik. Anneler Günü, doğum günü veya anneme içimden geldi çiçeği göndermek isterseniz çiçeklerimizi sizin için özenle hazırlıyoruz. Anneme hediye olarak canlı ve taze buket, demet, aranjman, kalıcı ve köklü ithal saksı çiçekleri, rengarenk asil orkide çiçeği, terraium hediye edebilirsiniz. Canlı ve diri çiçeklerle aranjman ve buketler anneleri çok mutlu eder. Ancak kalıcı olması için de anneye yapay teraryum tercih edenler de oldukça fazla...

Kayınvalideye Çiçek

Anneler günü nedeniyle annemize nasıl çiçek alıyorsak, eşimizin annesini de bu mutluluktan mahrum etmek olmaz. Kayınvalideye de, anneye de, annemizin yerini tutan aile büyüklerine de çiçek hediye ederek mutlu etmek çok asil bir davranış olacaktır. 

Anneye Çiçek Notu

Anneler günü nedeniyle çiçek hediye ederken duygularınızı aktaran not eklemek iyi olacaktır. Bazen annemizin yüzüne söyleyemediğimiz hislerimizi kelimelerle dökmek ona çok iyi gelecektir. Sitemizden çiçek satın alırken de hazır kart mesajlarına göz atarak seçim yapabilirsiniz. Ancak 'Seni seviyorum canım annem, iyi ki benim annemsin, İyi ki varsın' onun en çok duymak isteyeceği cümlelerdir.

Anneye Hediye

Bütün varlığımızı borçlu olduğumuz annemize hediye almak için Anneler gününü beklemeye gerek yok. Anneye hediye, çiçek göndermek için illaki bir neden aramayın, aklınıza geldikçe annenizi çiçeklerle mutlandırın. Anneler ve çiçekler birbirine en çok yakışan güzellikler. Annenizi hayattayken çiçeklerle şımartın...