Söz, Nişan Çikolatası

En güzel ve anlamlı Atasözlerimizin başında “Tatlı yiyelim tatlı konuşalım” gelir. Gerçekten de her ortamda tatlı yiyen tatlı sohbetler yapar. Tatlının ve özellikle çikolatanın mutluluk hormonu (melatonin) seviyesini arttırdığı bir gerçek. O halde sevdikleriniz ile daima tatlı konuşmak istiyorsanız gönderdiğiniz çiçeğe eşlik edebilecek en güzel şey Marmara Çiçek’ten tatlı mı tatlı, leziz mi leziz çikolata modelleridir. Marmara Çiçek olarak mağazamızda satılan, yılların tecrübesi ile üretilen, kaliteli ve lezzetli Melodi çikolataları özel günleriniz için de gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. İster çiçek yanında ekstra olarak, isterseniz de söz- nişan çikolatası olarak en güzel modeller, en taze çikolatalarla, çiçeğinizle kombin oluşturacak şekilde hazırlanır.

İsteme Çikolatası

Kız isteme töreni için en güzel ve en leziz çikolata tepsisi modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Gelin adayını istemeye giderken çiçeğe eşlik eden çikolata götürülmesi ağız tatlığı için gelenek haline gelmiştir. Marmara Çiçek olarak isteme çiçeği ve isteme çikolatası uyumlu olarak sunuma hazırlanmaktadır.

Söz Çikolatası

Yeni başlangıçlara adım atan gençler için söz çiçeği ve çikolatasını birbiri ile uyumlu olarak en şık şekilde hazırlamaktayız. Söz çikolatasını şık bir şekilde hazırlayıp istediğiniz zaman aralığında teslimat yapmaktayız. En özel gününüzde hayal kırıklığı yaşamamak için yılların deneyimi ile işinde uzman kadromuz tarafından hazırlanan söz çiçeği, söz tepsisi, söz- nişan çikolatası modeli hazırlandığında Whatsapp üzerinden görsel paylaşılarak gönderilmektedir. Çikolata tepsi süslemesi ve çiçek süslemesi birbiri ile uyumlu olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Nişan Çikolatası

Tepsi, cam, tabak, gondol gibi farklı altyapılar üzerine nişan çikolata tepsisi hazırlanmaktadır. Nişan tepsisi modelleri içerisinde leziz Melodi çikolataların tercih ettiğiniz modeli kullanılmaktadır. Nişan çikolatası, drajeler özenle nişan tepsisine dizilerek canlı veya yapay çiçekler ve kurdelalarla süsleme yapılmaktadır. Nişan çiçeği ve nişan çikolatası en güzel uyumlu yansıtacak şekilde hazırlanmaktadır.

Nişan Çikolatası Tepsisi

Evliliğe adım atan gençlerin en çok araştırdığı konuların başında çikolata tepsi modelleri geliyor. Söz- nişan çikolata tepsi modeli arayan gençlerin beğenisine sunduğumuz zengin ürün çeşitliliğimiz bulunmaktadır. Gümüş kaplama, dore desenli, metalik renklerde çeşitli boyutlarda tepsiler, gondol, cam meyvelik, şekerlik ve dekoratif tabak içerisine lezzeti garantili Melodi marka çikolata modelleri kullanmaktayız. Söz- nişan tepsisi için sipariş verdiğiniz çikolatalar son derece taze ve hijyenik olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Mağazamızda her zevke ve bütçeye uygun şekilde ürün yelpazesi son derece geniştir. Sizin tercihinize göre farklı kutu ve tepsilerde çikolatalar dizayn edilebilmektedir. Söz Tepsisi, Nişan Tepsisi, Nişan Çikolata Gondolu bulunmaktadır. Nişan Çikolata tepsisi süsleme olarak isteme çiçeği ile kombin oluşturacak şekilde şık süsleme yapılmaktadır. Canlı çiçeklerle süsleme olduğu gibi, yapay çiçeklerle de nişan tepsisi süslemesi özenli bir şekilde yapılmaktadır.

Söz Çikolata Tepsisi Gondol

Söz - nişan çikolata tepsisi, tabağı ve gondol gibi zengin çeşitlerimizden seçimini yapabilirsiniz. Nişan çikolata tepsisi tören sonrasında evinizde yıllarca kullanılacaktır. İtalyan cam çikolata tabağı, uyumlu vazolarla da kombin oluşturmaktadır. Bu nedenle söz çikolatası tepsi modelini seçerken evin dekorasyonuna uyumlu olması detayını da göz önünde bulundurabilirsiniz.

Moda Nişan Çikolatası

Evlilik hazırlıkları yapan gençler modayı yakından takip etmekteler. Söz nişan tepsisi, gondol tercihinde de yılın modası gençlerin tercihini etkilemektedir. İtalyan cam tabaklar, meyve tabağı olarak kullanılabilecek şekerlikler ev dekorasyonunda da kullanılacak objeler bu yılın modasında yerini alıyor. 2022 Söz- nişan tepsi modası özellikle canlı çiçeklerle yapılan modelleri içermektedir. Bunun yanında kurutulmuş bitkiler garnitür olarak yapay çiçeklerle uyumlu süslemeler de gençlerin tercihleri arasında.

Nişan Çikolatası Gondol

En çok beğenilen nişan çikolatası gondol modelleri olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Gümüş kaplama gondol modeli biraz demode olmakla beraber, yeni nesi tercihi cam gondol modelleridir. Çok şık cam gondol modellerimiz lezzetli çikolatalarla hazırlanarak, şık süsleme ile gelin evine gönderilmek üzere hazırlanmaktadır. Nişan gondol modelleri görsellerini web sayfamızdan beğenebilirsiniz, dilerseniz sizinle görseli ürün hazırlanmasının her aşamasında paylaşılmaktadır.

Söz- Nişan Çikolatası Fiyatları

Evlilik hazırlığı yapan çiftler ve aileler için ürün güzelliği kadar fiyatlar da çok önemlidir. Mağazamızda herkese ve her keseye göre söz- nişan çikolatası hazırlanmaktadır. Söz- nişan tepsisi fiyatı, içerisine yerleştirilecek çikolata miktarı fiyatı belirleyen etmenlerdir. Tepsi büyüklüğüne göre çikolata miktarı değişmektedir. Ucuz söz nişan tepsisi, söz- nişan çikolatası arayan çiftler için de alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Nişan Çikolata, Nişan Çikolatası, Söz Çikolatası, Çikolata Çiçek, Söze Çikolata, Çikolata Tepsisi, Çikolata Gönder, Çikolata Siparişi, Çikolata Çiçek, Nişan Çikolatası, Söz Çikolatası, Kız İsteme Çikolatası, Nişan Çikolata Tepsisi, Söz Çikolata Tepsisi, Kız İsteme Çikolatası Tepsisi. Eminönü Çikolata Tepsisi, Nişan Çikolatası Gondol, Gondol Modelleri
Özel günlerinizde online olarak Çikolata ve Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Güvenli Site


  • Kız istemeye hangi çikolata?
  • İsteme Çikolatası
  • Nişan Çikolatası
  • Söz Çikolatası
  • Söz, Nişan Çikolatası Tepsisi