Çifli Benekli Orkide
Çifli Benekli Orkide
Çifli Benekli Orkide
Çifli Benekli Orkide
Çifli Benekli Orkide
Çifli Benekli Orkide

Çifli Benekli Orkide

Çiçek Kodu : 2849
199 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
Stokta yok. Benzer ürünler için tıklayınız.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Beyaz üzerine mor benekleri ile büyüleyici güzellikteki orkidemiz dekoratif seramik saksı içerisinde hediyelik olarak özenle süslendi. Çift dallı beyaz- mor benekli orkide uzun süre çiçekleri ile yaşam alanlarına renk katacaktır. En sevindiren ve değerli hediye elbette ki orkide....  

Bakımı: Orkideyi direkt güneş ışınlara maruz bırakmadan ışıklı alan yerde konumlandırınız. Orkidenin bulunduğu saksı şeffaf saksı olmalıdır. Orkidenin kökleri fotosentez yaptığından dolayı ışık görmelidir. Orkide uzun ömürlü bir bitki olduğu için çiçekleri döküldüğünde toprağını tazelemeniz yeterlidir. Ancak özel orkide toprağı kullanılması gerekmektedir.

 

Orkide Nasıl Sulanmalı?

Orkidelerinizi sularken çiçeklerin hassas ve narin olduklarını unutmamalısınız. Bu sebeple sulama yaparken suyun oda sıcaklığında olması ve sulamanın hep aynı zamanlarda yapılmasına dikkat edilmelidir. Sulama sonrasında tabağında su kalmamasına dikkat edilmelidir. Orkide çiçeğinizin başka bir cisme değmemesine dikkat edilmelidir. Toprak değişiminde özel orkide toprağı kullanılmalıdır. Çiçekleri döküldüğünde orkide vitamini kullanımı tavsiye edilmektedir. Orkidenizin yapraklarını belli aralıklarla nemli bezle silebilirsiniz. 

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz