Çiçek Sepeti

Çiçek sepeti farklı çiçeklerin bir araya getirildiği, özgün ve butik çiçek tasarımlardan oluşan çiçek aranjmanlarının diğer adıdır diyebiliriz. Çiçek sepetinin tasarlanmasında deneyimli ustalarımızın çiçek seçimlerinin yanı sıra müşterilerimizin de özel olarak istediği çiçek modellerinden esinlenerek ürünlerimiz hazırlanmaktadır.

Çiçek sepeti hazırlanırken en çok tercih edilen ürünler tabi ki güller ve kesme çiçeklerdir. Fakat Marmara Çiçek olarak ithal ve yerli ürün konusunda bolca seçeneği siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Birbirinde güzel çiçek çeşitlerinden hazırlanacak çiçek sepeti ürün seçimi konusunda kararsız kalan müşterilerimize deneyimli ustalarımız yardımcı olmaktadır.

Çiçek Sepeti Sipariş

Çiçek sepeti olarak sipariş verebileceğiz ürünler dışında Teraryum, Orkide, Yapay Çiçek ve Dilek Ağacı gibi tasarım çiçek modellerimizden de farklı çiçek siparişleri verebilirsiniz. Aracısız çiçek siparişi verebileceğiniz adres olan Marmara Çiçek ile haftanın her günü 09:00-20:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz.