Büyük Pembe Antoryum
Büyük Pembe Antoryum
Büyük Pembe Antoryum
Büyük Pembe Antoryum
Büyük Pembe Antoryum
Büyük Pembe Antoryum
Büyük Pembe Antoryum
Büyük Pembe Antoryum

Büyük Pembe Antoryum

Çiçek Kodu : 4900
499 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat (İstanbul)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Antoryum (anthurium) ya da halk arasında diğer deyişle Flamingo Çiçeğinin pembe beyaz renkli modelini şık ve dekoratif seramik saksı içerisinde hazırladık. Ev veya iş yerlerinde ofise,  salonlara en çok yakışan bitki hediyelik olarak özenle süslendi. Bakımı ve yetiştirilmesi oldukça kolay olduğu için dayanıklı bir bitki olan antoryumun yaygın olarak, beyaz, pembe ve kırmızı çiçekleri bulunuyor. Pembenin en çok tatlı renkte çiçekleri olan, parlak yapraklı antoryum bitkisi siyah dekoratif saksısında yaşam alanlarınızı renklendirecektir. 

Yükseklik: 60-65 cm

Antoryum çiçeği iç mekanda, güneş ışığı alan yerde bulundurulduğunda daha fazla çiçeklenir. Yaz aylarında dolaylı güneş alan ortamda olmasına dikkat edilir. Kış aylarında direkt güneş almasında sakınca yoktur. Hava akımı olan yerden uzak tutulmalıdır.Sulanması ise dinlenmiş su ile yapılmalıdır. Yazın haftada iki, kışın ise bir kez sulanması tavsiye edilir. Toprak ve saksı değişimini ise ilkbahar aylarında yapılabilir. Çiçeklerinin bol olması için yılda iki kez bitki besini takviyesi yapılabilir.  

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz