Dracena Warneckii
Dracena Warneckii
Dracena Warneckii
Dracena Warneckii

Dracena Warneckii

Çiçek Kodu : 2693
3499 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat (İstanbul)

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

İki renkli kırçıllı, parlak yapraklı salon bitkisi Drecena, dekoratif saksı içerisinde her türlü ofis, mağaza, iş yeri ve ev ortamı için tercih edilen dayanıklı bitkidir. Dracena Warneckii (Dresena Varneski) olarak anılan salon bitkisi en kalıcı ve değerli hediye seçeneklerindendir. Her ortama yakışan ve uzun ömürlü saksı çiçek arıyorsanız size Drecena bitkisini önerebiliriz. 

Yükseklik: 150 cm

Doğrudan güneş ışığı istemeyen bu bitki dolaylı olarak ışık alan yere konulmalıdır.  Kış ya da yaz ayı fark etmeden oda sıcaklığında bakılmalıdır. Bitkide zamanla ışığa doğru bir eğilme olmasını engellemek için belirli aralıklarla yön değiştirilmesi uygun olacaktır.

Zamanla topraktaki vitamin ve mineralleri tüketen bitkiye yılda en az bir ya da iki kere vitamin ve mineral desteği verilmelidir. Bitkinin gelişim durumuna göre kademeli olarak saksı değiştirmek yararlıdır. Dresena yetiştirmede en önemli kural kış aylarında oda sıcaklığının 7 °C nin altında olmaması gerektiğidir.  Kış aylarında bitki haftada bir kez sulanmalıdır.

Yaz aylarında ise bitkinin suya olan ihtiyacı artacağından suyun arttırılması gerekmektedir.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz