Yılbaşı Çiçeği

Eski yılı uğurlayıp, yep yeni bir yılı karşılamak üzere heyecanlı ve umut dolu tatlı telaşlar yaşadığımız şu günlerde sizlere yeni, göz alıcı ve sıradışı yılbaşı çiçek modelleri hazırladık. Yeni yılı en güzel şekilde karşılamak üzere ev veya iş yerlerini süslemek üzere minik, renkli, süslü, ışıklı çam ağaçları, kapı süsleri, evinizi renklendirecek kapı süsleri ile 2020 yılına daha enerjik başlamak isterseniz Marmara Çiçek ustalarının marifetli elleri ile hazırlanan modellerimize göz atmanız yeterli. 

Yılbaşı Çiçek Hediyesi

Yeni yılda sevdiklerime ne hediye alsam diye düşünüyorsanız sizler için hazırladığımız kokina buketleri, Christmas çiçekleri, canlı, yapay aranjmanlar, kapı süsü modellerimize göz atmanız yeterli. Yeni yılın simgesi kırmızı kokina çiçekleri, kırmızılı en güzel objelerle süslenen aranjmanlar, buket, çiçekler ile yeni yılı hep beraber karşılamak üzere hizmetinizdeyiz. 

Yılbaşı Çiçeği Kokina

Kokinalar yeni yılı en güzel temsil eden çiçekler olarak büyük talep görüyor. Yılbaşı yaklaşınca her yerde karşımıza çıkan, yeşil çalı formunda bitkinin küçük kırmızı meyveleri kokinalar en çok aranan çiçeklerdir. Buketten, aranjmana, sofra dekorasyonundan hediyeliklere, yeni yıla dair hemen her şeye çok yakışan kırmızı pıtırcık çiçeklerden yepyeni yılbaşı çiçek modelleri hazırladık. Yeni yıl kokinasız olmaz diye düşünüyorsanız, yılbaşı çiçeği kokina ile hazırlanan modellerimizi evinize alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Kokina çiçeğinin yaprakları ve meyveleri eğer 1 yıl boyunca bozulmadan kalırsa, sizin seneye kadar ev sahibi olacağınız varsayılıyor. Siz de yeni yıla bu umutlarla girmek isterseniz, kokina çiçeklerinden bir buket, aranjman alabilirsiniz.


Yılbaşı Çiçeği Fiyatları


Yeni yıla özgü hazırladığımız buket, aranjman, kapı süsü, yapay, canlı çiçeklerin fiyat ve modellerini web sayfamızdan inceleyerek sipariş verebilirsiniz.