Doğal Orkide Tasarımı
Doğal Orkide Tasarımı
Doğal Orkide Tasarımı
Doğal Orkide Tasarımı
Doğal Orkide Tasarımı
Doğal Orkide Tasarımı
Doğal Orkide Tasarımı
Doğal Orkide Tasarımı

Doğal Orkide Tasarımı

Çiçek Kodu : 2954
649 ,00 TL (Kdv Dahil)
Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Marmara Çiçek ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Doğal ağaç kabuğu içine sarı canlı orkidenin en gerçekçi tasarımı hem şık, hem de alımlı hediye seçeneği olarak hazırlandı. Kütükte bodur sarı orkidelere sarkan sukulent model ve kuru bitkilerin eşlik ettiği tasarım eşe, sevgiliye, arkadaşa, müdüre, doktora en kalıcı ve en değişik hediye olacaktır. Sarı Orkide Aranjman beyaz orkide ile de hazırlanmaktadır. 

Genişlik: 70 cm

Yükseklik: 40 cm

Bakımı: Güzel ve uzun ömürlü çiçekler için orkidelerin direkt güneş almayan bol ışıklı bir yerde durmaları gerekmektedir. Bulundukları saksının şeffaf olması orkidenin sağlığı için önemlidir. Orkidenin kökleri fotosentez  yaptığından dolayı ışık görmelidir. Çiçeğinizin sulama işlemini yaparken kök boğazını geçmeyecek şekilde ve sabah saatlerinde sulamaya özen gösteriniz. Sulama işleminden bir gün sonra saksı altında su kalmamasına dikkat edilmelidir. Orkidenizin çiçekleri döküldükten sonra toprağını tazelemeniz yeterlidir. Haftada bir sulama yeterlidir, saksıda su kalmamasına özem gösterilmelidir. 

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz