Bugetto Beyaz Orkide
Bugetto Beyaz Orkide
Bugetto Beyaz Orkide
Bugetto Beyaz Orkide
Bugetto Beyaz Orkide
Bugetto Beyaz Orkide

Bugetto Beyaz Orkide

Çiçek Kodu : 7387
Fiyatı : 159,00 TL + KDV
187,62 TL (Kdv Dahil)

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Doğal kütük içerisine dizayn ettiğimiz minyatür Bugetto beyaz orkide ihtişamlı görünümüyle yaşam alanlarına şenlik katacak bir görünümde. Ahşabın doğal halinde düzenlenen saksı içerisindeki albenili görünümüyle mini orkide çiçeklerinin baştan çıkarmayacağı kimse yoktur. Beyazın asaleti orkide çiçeğinde daha da artıyor. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz en güzel seçeneklerden birisi olan Bougetto orkide modelini tek tıkla istediğiniz adrese kadar gönderiyoruz.

Boy : 40 cm

En : 16 cm

Bakımı: Direk güneş ışınlara maruz bırakmadan ışıklı alanlarda konumlandırınız. Orkidenin bulunduğu saksı şeffaf saksı olmalıdır. Orkidenin kökleri fotosentez yaptığından dolayı ışık görmelidir. Çiçeğin toprağına kök boğazını geçmeyecek şekilde sulama yapılmalıdır. Sulama işleminden bir gün sonra saksı altında su kalmamasına dikkat edilmelidir. Uzun ömürlü bir bitki olduğu için çiçekleri döküldüğünde toprağını tazelemeniz yeterlidir.

 

Orkide Nasıl Sulanmalı?

Orkidelerinizi sularken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta bu çiçeklerin hassas ve narin olduklarını unutmamanız gerektiğidir. Bu sebeple sulama yaparken oda sıcaklığının aynı oranda olması ve sulamanın aynı zamanlarda yapılmasına dikkat edilmelidir. Orkideleri bulundurduğunuz ortamlarda çiçeğinizin başka bir cisme değmemesine dikkat edilmelidir. Toprak değişiminde özel orkide toprağı kullanılmalıdır. Çiçekleri döküldüğünde orkide vitamini kullanımı önerilir. Orkidenizin yapraklarına su püskürtmeniz yararlı olacaktır.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz