Beyaz Orkideler Lilyumlar
Beyaz Orkideler Lilyumlar

Beyaz Orkideler Lilyumlar

Çiçek Kodu : 5958
Fiyatı : 239,00 TL + KDV
282,02 TL (Kdv Dahil)

Ödeme Seçenekleri

  • Master
  • Visa
  • Amex
  • Havale/Eft
  • Kapıda Ödeme
  • Maestro
  • Güvenli Ödeme

Cam vazo içerisinde özenle hazırladığımız beyaz taşlar, boncuklar üzerinde kalıcı ve uzun ömürlü köklü orkidelerimizin alt tarafında lilyum, lisyantus, beyaz gül ve cipsofilyalar bulunuyor. Göz kamaştıran sadeliği, mutluluğunuzun habercisi phaelonopsis orkidelerin kesme çiçeklerle uyumlu kombinasyonu hem kendinize hem de sevdiklerinize huzur verecek güzellikte. Özel günler için hem kalıcı saksı çiçeği, hem de aranjman düşünenler için önerdiğimiz modelimiz, güveni temsil eden hoş kokulu lilyumlarla asaletin simgesi orkideden oluşuyor. Kız isteme, söz nişan gibi törenler için de çok popüler modellerimiz arasında yer alıyor.

Boy: 75 cm.

 

 

Bakımı: Direk güneş ışınlara maruz bırakmadan ışıklı alanlarda konumlandırınız. Sulama işleminizi sabah saatlerinde yapmanız daha sağlıklıdır. Orkidenin bulunduğu saksı şeffaf saksı olmalıdır. Orkidenin kökleri fotosentez yaptığından dolayı ışık görmelidir. Çiçeğin toprağına kök boğazını geçmeyecek şekilde sulama yapılmalıdır. Sulama işleminden bir gün sonra saksı altında su kalmamasına dikkat edilmelidir. Uzun ömürlü bir bitki olduğu için çiçekleri döküldüğünde toprağını tazelemeniz yeterlidir.
 
Orkide Nasıl Sulanmalı?
Orkidelerinizi sularken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta bu çiçeklerin hassas ve narin olduklarını unutmamanız gerektiğidir. Bu sebeple sulama yaparken mekan sıcaklığının aynı oranda olması ve sulamanın aynı zamanlarda yapılmasına dikkat edilmelidir. Orkideleri bulundurduğunuz ortamlarda çiçeğinizin başka bir cisme değmemesi ve hava akışını engelleyecek eşyaların olmaması da önemli olan bir diğer noktadır.
Orkide toprağı değiştireceğinizde özel orkide toprağı kullanılmalıdır.Orkide vitamini kullanımı önerilir.Orkidenizin yapraklarına su püskürtmeniz yararlı olacaktır
Orkide çiçeklerini kendiniz veya sevdikleriniz için satın almak istiyorsanız birbirinden özel orkide çiçeklerimizin yer aldığı kategorimize göz atabilirsiniz. Orkide fiyatları olarak sizlerin bütçenize uygun çözümler sunarak, bu özel çiçek ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösterebilmeniz için sizlere yardımcı olmaktayız.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz