Sukulent Bahçem Teraryum
Sukulent Bahçem Teraryum
Sukulent Bahçem Teraryum
Sukulent Bahçem Teraryum

Sukulent Bahçem Teraryum

Çiçek Kodu : 6868
Fiyatı : 179,00 TL + KDV
211,22 TL (Kdv Dahil)
 • Taze
  Çiçekler
 • Hızlı
  Teslimat
 • Güvenli
  Alışveriş
 • Ücretsiz
  Teslim

Ödeme Seçenekleri

Elma cam fanus içerisine dizayn edilmiş çeşitli ithal sukulentler ve çeşitli aksesuarla hazırlanmış teraryum...Popüler hediye modeli teraryumların içerisinde yer alan kaktüsler ve sukulentler radyasyonu mıknatıs gibi çekiyor. Bu nedenle bilgisayar, televizyon ve cep telefonu kullanılan her alanda teraryum bulundurulması tavsiye ediliyor. Marmara Çiçek olarak sizlere başka yerde bulamayacağınız teraryum modelleri sunuyoruz. Tek tıkla teraryum siparişi verebilirsiniz.
 

Yükseklik: 30cm

En : 25 cm 

Terrariumda esas önemli nokta bitkinizi iyi tanımaktır. Teraryum Nemi seven ancak çok su aldığı zaman çürüyebilecek bitkileriniz için sulama çok önemlidir.
 
ışık alan bir yerde muhafaza edip, 10 günde 1 kere 1 çay bardagı su ile sulama yeterli olacaktır... İçerisindeki bitkiler yavaş büyüyen bitkilerdir, uzun süreli budama gereksinimi olmayacaktır. Bitkiler büyüdüğünde çıkartılıp saksıya dikilebilir, cam terrariumun içerisine küçük kaktüs, sukulent ekilebilir.
 
Son Dönemin Trendi Teraryum Bitkiler
Latince toprak anlamına gelen terra kelimesi ve akvaryum anlamına gelen arium kelimesinden ortaya çıkan teraryum, toprak akvaryumu anlamına geliyor. Dünyadaki tropik ve egzotik ekosistemi taklit eden teraryumlar belirli prensipler çerçevesinde uygun ortam koşullarında yaşayan bitkilerdir. 

Bu Kategorinin En Çok Satanları

En Son Gezdikleriniz